124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Ατυχείς Συναλλαγές Αρνιτικη Αξιολογηση?

Ατυχείς Συναλλαγές Εμπειρίες από ατυχείς συναλλαγές και ενημέρωση μελών για κακόβουλους χρήστες. Απαγορεύονται ρητά οι δημόσιες διαμάχες.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 20-04-13, 19:35   #1
masdra
Νέο Μέλος

Angry Αρνιτικη Αξιολογηση?

Θα ειθελα την γνωμη των παλεωτερων μελων στο παρακατω θεμα.
Προεβη σε αμεση αγωρα απο ενα πωλητη στην κατηγορια συλεκτικα/νομισματα/αναλωσημα σε 6 25αδες αυτοκολητα χαρτονακια για νομισματα και σε ενα πανακι για καθαρησμο νομισματων συνωληκης αξιας 25 ευρω,αυτο εγηνε την πεμπτη 11 απριλιου,του εστειλα ενα μειλ και του ειπα να μου τα στειλη αντικαταβολη με τα ελτα.Επιδη δεν πηρα απαντηση το Σαββατο 13 Απριλιου των πηρα τηλεφωνο μου ειπε οτι εχη καπιο πρωσοπηκο προβλημα,δεν εχη χρονο,να κανω λιγες μερες υπομονη και θα τα στειλη μεσα στην εβδομαδα.Την Παρασκευη το πρωι του εστειλα μειλ και του ειπα σεβαστο το προβλημα του αλλα ποτε θα τα στειλη?και του τονησα οτι αν για οποιοδηποτε λογο δεν μπωρη η δεν θελη να τα στειλη δεν υπαρχη θεμα,να κηταξω να τα παρω απο καπου αλλου...
Τωρα,γιατι εχω νευριαση...δεν μπωρης να μου λες οτι δεν εχης χρονο να τα στειλης αλλα απο την αλλη εχης χρονο να εισαι συνεχεια στο ιντερνετ και να ανεβαζεις δημοπρασειες.
και δευτερον,δωσε μια απαντηση βρε αδελφε....θα στα στειλω τοτε...η δεν στα στελνω....τι ειναι αυτο το γραψημω?
Θεωρο απαραδεκτη την στασει του και εχω καταληξη οτι πρεπη να του κανω αρνιτικη αξιολογηση,προτου το κανο ομος θα ειθελα και την δικια σας γνωμη.
Ο χρήστης masdra δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-04-13, 20:58   #2
STEL2
Εθισμένος

Το avatar του χρήστη STEL2

Περιοχή: Χανιά / Κρήτη
Την Παρασκευη το πρωι του εστειλα μειλ και του ειπα σεβαστο το προβλημα του αλλα ποτε θα τα στειλη?
Την Παρασκευή, εννοείς χθές ?
Ο χρήστης STEL2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-04-13, 21:11   #3
masdra
Νέο Μέλος

οχι την προηγουμενε εβδομαδα παρασκευη 12 του μηνος
Παλιά 20-04-13, 21:15   #4
masdra
Νέο Μέλος

Αυτο που με εχη ενοχληση ειναι οτι δεν μου απανταει τουλαχηστων στα μειλ μου,τον ρωταω ποτε θα τα στειλη δεν απανταη τον ρωταω αν για καπιο λογο δεν μπωρη να τα στειλη να μου το πη και δεν τρεχη τιποτα θα τα παρω απο καπου αλου,ειπε μεσα στην οταν τον ειχα παρη τηλεφωνο το πρωηγουμενο Σαββατο μου ειχε πη θα επικηνονιση μαζι μου μεσα στην εβδομαδα,δεν το εκανε....και εγω τορα τι να κανο?να περημενω εσαη ποτε θα του καρφοθη να τα στειλη?και μετα απο αυτη την σταση πως να τον εμπηστευτω?Ξερω γω βρε παιδια,να ειμαι υπερβολικος εγω?δεν ξερω,γιαυτο ζητω και την γνωμη σας
Ευχαρηστω
Παλιά 20-04-13, 21:38   #5
STEL2
Εθισμένος

Κοίτα, ολο το δίκιο ειναι με το μέρος σου, και το διάστημα των 10 ημερών που εχει μεσολαβήσει, ειναι ήδη αρκετό. Για την αρνητική αξιολόγηση, ειναι καθαρά δικό σου θέμα τι θα κάνεις, αλλά αυτό που νομίζω οτι σ' ενδειαφέρει περισσότερο, ειναι τα αντικείμενα, οπότε ή τον παρακάμπτεις και κοιτάζεις να τα βρείς απο αλλού, ή περιμένεις, πράγμα που όντως ειναι ενοχλητικό, ειδικά, οταν βιάζεσαι κάτι...
Παλιά 20-04-13, 21:59   #6
masdra
Νέο Μέλος

Αποφασησα να μην του κανω αρνητικη αξιολογηση με το σκεπτηκο οτι μια στο εκκατομυριο να εχη αυτος ο ανθρωπος πραγματι τοσα προβληματα που αδυνατη στην προκημενη περηπτωση να φανη σηνεπης (βεβεα σε αυτη την περιπτωση τι ανεβαζης δημοπρασειες?) αλλα θα του στειλω ενα μειλ και θα του πω να μην κανη αποστολει των αντικημενων επιδη τα βιαζομε και θα τα προμηθευτω απο καπου αλου.Ελπηζω να μην ειναι και τοσο αχαρηστως ωστε να μου κανη αρνητικη αξιολογησης αυτος.
Θα δειξη.
Σε ευχαρηστω.
Παλιά 20-04-13, 22:06   #7
STEL2
Εθισμένος

Νομίζω, σωστά αποφάσισες. Τα μυνήματα εχουν μείνει εδώ, σε περίπτωση αρνητικής εκ μέρους του, θα επιλιφθεί ο webmaster
Παλιά 20-04-13, 22:28   #8
masdra
Νέο Μέλος

Εστειλα στον χρυστη αυτοv σχετικο μηνυμα μεσω της φορμας του 124sold.
Σε ευχαρηστω.
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:52.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.