124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Συζητήσεις & Απόψεις Συνάντηση Μελών …..

Συζητήσεις & Απόψεις Ανταλλαγή απόψεων και συζητήσεις γενικού περιεχομένου. Απαγορεύονται τα πολιτικά και αθλητικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 28-05-09, 18:26   #106
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Red face

Οποτε θελεις Λαονικε ναρθεις ελα.
Κι οποτε θελεις να με παρεις τηλ. παρε.
Θε ειμαι παντα εδω μεσα στις Ακρογιαλιες και τα Ταβερνακια στον φρεσκο Πελαγησιο Αερα!!!
Ο χρήστης NHL δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-06-09, 18:23   #107
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Α πα πα.....................δεν το πιστευω αυτο!!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 16-06-09, 23:00   #108
zampias
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη zampias

Oλγα μου σε Ευχαριστω πολυ να εισαι καλα και εσυ και η οικογενεια σου! Ειλικρινα δεν εχω καταλαβει τι συνεβει...
Ηθελαν δυο Μελλη να συναντηθουν και κανονισαν για μεταξυ τους συναντηση?
Καλα εκαναν αλλα και παλι δεν καταλαβαινω... Μαλλον εμεινα ΜΕΤΕΞΕΤΑΣΤΑΙΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τελος παντων επειδη, μεθαυριο θα αναρτισω πινακα με ΜΕΡΗ που ενδεχεται να θελουν τα Μελλη του Sold να συναντηθουμε.
Κατοπιν ψηφιζουμε και οπου πεσουν οι περισοτερες ψηφοι (παει να πει πως η πληοψηφια γουσταρει ΕΚΕΙ) κανονιζουμε για την Συγκεντρωση μας!!!
Αν θελει να ανανρτισει αλλο Μελλος του Sold Πινακακι Ψηφοφοριας ας το κανει να ψηφησουμε.
Απλα μεσα να συμπεριλαβει και την Παχη Μεγαρων.

Υπομονη 2-3 μερες ακομη και ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. Μιλησα και με τον Λαονικο που δεν εχει κανενα προβλημα (οπως μου ειπε στο τηλεφωνο)!
Τελος θελω να Ευχαριστησω απο δω μεσ ακαι την φιλη Αννα(Sylloges) για τα ιδιωτικα e-mail !
Aνα μου Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ!!!
Αντε μπραβο ΝΙΚΟ καλα τα λες εγω μεσα ειμαι.
Ο χρήστης zampias δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-09, 09:12   #109
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Αντε μπραβο ΝΙΚΟ καλα τα λες εγω μεσα ειμαι.
Ανδρεα τετοια μουγγαμαρα (ειδες λεξη που βρηκα ε?) δεν εχω ξαναδει...
Περα απο τον φιλο Λαονικο που τηλεφωνιεμαι....................τιποτα!!!
Μα κανενας δεν γραφει? ΚΑνεις δεν εχει να προτεινει τιποτα? Παει... και το Καλοκαιρακι ειναι στην μεση του!!! Θα παρουμε τις αδειες μας και τι θα κανουμε? Θα βρεθουμε? Δεν θα βρεθουμε? Ηδη προσανατολιζομαι την εβδομαδα που μας ανοιγει να παω στην Ροδο για καμια 8αρια μερες...
Και την γουσταριζα τουτη την συγκεντρωση....................................
Παλιά 20-06-09, 23:54   #110
zampias
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη zampias

ΝΙΚΟ καλησπερα που την βρηκες την λεξη [μουγγαμαρα] ακομα γελαω.Εγω παντως μεσα ειμαι οπου κανονισετε ειδικα ΜΕΓΑΡΑ ερχομαι με χιλια.Και να ξερεις ΝΙΚΟ η προσκλησημου για ΡΕΘΥΜΝΟ ισχυει παντα και για σενα και για οποιον αλλον θελει να ερθει.το ειχε προτεινει και ο φιλος ο ΓΙΩΡΓΟΣ [ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΗΣ]να βρεθουμε στο μαγαζιμου.Και το εχω συζητησει με τον ΣΤΕΛΙΟ και ειναι θετικος και αυτος.ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΙΚΟΜΟΥ.
Ο χρήστης zampias δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-09, 07:25   #111
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

ΝΙΚΟ καλησπερα που την βρηκες την λεξη [μουγγαμαρα] ακομα γελαω.Εγω παντως μεσα ειμαι οπου κανονισετε ειδικα ΜΕΓΑΡΑ ερχομαι με χιλια.Και να ξερεις ΝΙΚΟ η προσκλησημου για ΡΕΘΥΜΝΟ ισχυει παντα και για σενα και για οποιον αλλον θελει να ερθει.το ειχε προτεινει και ο φιλος ο ΓΙΩΡΓΟΣ [ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΗΣ]να βρεθουμε στο μαγαζιμου.Και το εχω συζητησει με τον ΣΤΕΛΙΟ και ειναι θετικος και αυτος.ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΙΚΟΜΟΥ.

Eγω δεν εχω καμια αντιρηση να ερθουμε Κρητη οποτε το αποφασισετε! Ειμαι μεσα να το ξερετε.Και ειλικρινα μ αρεσει η ιδεα της Κρητης!!!
Οσο για το τραπεζι, ε ολα κι ολα το να ερθουμε ναι, το να φαμε και να πιουμε "τζαμπα" για μενα δεν ισχυει.
Παλιά 22-06-09, 19:01   #112
partizan44
Banned

Το avatar του χρήστη partizan44

Εγω παλι εχω να προτεινω σαν τοποθεσια συγκεντρωσης το Βολο και γενικα τις γυρω απο αυτον περιοχες,ωστε να ερθει και το αξιο μελος της παρεας μας volos74 (ευχομαι να κεραση καμια γυρα τσιπουρα,μιας και ειναι "φορτωμενος" απ' οτι διαβαζω )
Ο χρήστης partizan44 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-07-09, 07:36   #113
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Μαλλον δεν θα γινει η συγκεντρωση, απ οτι καταλαβαινω................
Αντε και ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ παιδια και...ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ σε ολους!!!
"ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ" με τις ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΗΣ ΣΑΙΖΟΝ !!!
(οπως εγραφαν και τα Θερινα Σινεμα)........................................... .........
Παλιά 09-07-09, 18:49   #114
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Tριαλαρια η Μαρια!!!
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:17.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.