124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Ειδικά Θέματα > Ψυχαγωγία Ανέκδοτα...

Ψυχαγωγία Χόμπυ, ενδιαφέροντα αλλά και ανέκδοτα, γελιογραφίες, αστείες ιστορίες.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 04-10-06, 11:53   #1
dreambuilder
Καθημερινός Θαμώνας

Το avatar του χρήστη dreambuilder

Περιοχή: Athens
Talking Ανέκδοτα...

Ας ξεκινήσω εγώ με το πρώτο ανέκδοτο:

ΑΥΤΗ έγραψε στο ημερολόγιο της:
Το Σάββατο το βράδυ τον βρήκα λίγο παράξενο. Είχαμε πει να συναντηθούμε στο μπαρ για ένα ποτό. Επειδή όλο το απόγευμα είχα βγει για ψώνια με τις φίλες μου, νόμισα ότι ήταν εξαιτίας μου...επειδή έφτασα στο ραντεβού λίγο καθυστερημένα. Αυτός όμως, δεν είπε τίποτα. Η συζήτηση μας δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο και τότε του πρότεινα να πάμε σε ένα μέρος πιο ήσυχο και πιο ρομαντικό. Ξεκινήσαμε για ένα ωραίο εστιατόριο, αλλά αυτός συνέχισε να είναι παράξενος. Έδειχνε να είναι απών. Προσπάθησα να τον διασκεδάσω χωρίς αποτέλεσμα. Αναρωτιόμουν επίμονα αν ήταν δικό μου το φταίξιμο. Τον ρώτησα αν ήταν εξαιτίας μου και μου απάντησε πως δεν είχε καμία σχέση με μένα, αλλά εγώ δεν πείστηκα. Στο αυτοκίνητο, καθώς γυρίζαμε σπίτι, του είπα ότι τον αγαπούσα πολύ κι αυτός με αγκάλιασε ψυχρά, χωρίς να βγάλει άχνα. Δεν μπορώ να εξηγήσω την συμπεριφορά του, δεν είπε τίποτα, δεν μου είπε ότι με αγαπάει κι αυτός...Δεν ξέρω τι να πω, είμαι πολύ ανήσυχη! Επιτέλους φτάσαμε σπίτι. Προσπάθησα να του μιλήσω, εκείνος όμως άναψε την τηλεόραση και παρακολουθούσε αφηρημένα, βυθισμένος σε σκέψεις, σα να ήθελε να μου πει ότι όλα έχουν τελειώσει. Στο τέλος παραιτήθηκα και πήγα για ύπνο. Δεν θα είχαν περάσει ούτε 10 λεπτά και ήρθε κι αυτός στο κρεβάτι και με μεγάλη μου έκπληξη τον είδα να ανταποκρίνεται στα χάδια μου και κάναμε έρωτα αν και εξακολουθούσε να είναι απόμακρος. Προσπάθησα να του μιλήσω για τη σχέση μας ακόμα μια φορά, για όλα όσα είχαν συμβεί εκείνο το βράδυ, αλλά τον είχε ήδη πάρει ο ύπνος. Έβαλα τα κλάματα. Έκλαιγα όλη τη νύχτα μέχρι που με πήρε κι εμένα ο ύπνος. Είμαι σχεδόν βέβαιη πως σκεφτόταν κάποια άλλη. Η ζωή μου είναι ένα μπάχαλο...

ΑΥΤΟΣ έγραψε στο ημερολόγιο του:
Η Πανάθα έχασε...αλλά τουλάχιστον έκανα σεξ!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη admin : 11-10-06 στις 04:03. Αιτία: Παρακαλείσθε να γράφετε με μικρά ελληνικά τόσο στους τίτλους όσο και στα κείμενα. Φιλικά admin 123sold.gr
Ο χρήστης dreambuilder δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-10-06, 11:59   #2
FAERY
Super Moderator

Το avatar του χρήστη FAERY

Περιοχή: Διαδίκτυο
...Άντρες!!!!

YΣ. Με την ευκαιρία...welcome Νικόλα!
Ο χρήστης FAERY δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-10-06, 12:09   #3
dreambuilder
Καθημερινός Θαμώνας

Καλώς σας βρήκα...Επι τέλους! Ένα forum της προκοπής...
Παλιά 05-10-06, 11:05   #10
dreambuilder
Καθημερινός Θαμώνας

Ένας τύπος, σε κακό χάλι, γεμάτος γρατζουνιές στο πρόσωπο και στο λαιμό, συναντιέται με ένα φίλο του. Εκείνος ανήσυχος τον ρωτά:
- Τι έπαθες?
- Άσε...
- Είσαι πολύ χάλια. Έγινε κάτι σοβαρό?
- Να...χτες θάψαμε την πεθερά μου...
- Και οι γρατζουνιές?
- Δεν ήθελε...
Παλιά 05-10-06, 11:11   #11
dreambuilder
Καθημερινός Θαμώνας

Σε έναν αυτοκινητόδρομο της Νέας Υόρκης κάποιος οδηγός σταματάει μπροστά σε ένα τεράστιο μποτιλιάρισμα. Ένας τύπος τον πλησιάζει και του χτυπά το τζάμι. Ο οδηγός ανοίγει το παράθυρο και ρωτά:
- Τι συμβαίνει?
- Μια ομάδα από τρομοκράτες έπιασε όμηρο τον Τζωρτζ Μπους και ζητάει λύτρα 1 εκατομύριο δολλάρια, αλλιώς απειλούν να τον καταβρέξουν με βενζίνη και να του πετάξουν ένα αναμένο σπίρτο...Όπως καταλαβαίνετε, μπροστά σ' αυτή την τραγική κατάσταση που έχει δημιουργηθεί, ζητάμε από κάθε αυτοκίνητο να κάνει μία δωρεά...
- Και πόσα δίνει συνήθως ο καθένας? ρωτάει ο οδηγός.
- Γύρω στα 5 λίτρα...
Παλιά 07-10-06, 09:29   #12
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Το avatar του χρήστη diver

Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην diver
Ένας άνδρας και μία γυναίκα κάθονταν δίπλα-δίπλα στο αεροπλάνο.
Η γυναίκα φτερνίστηκε, έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε προσεκτικά τη μύτη της και μετά άρχισε να τρέμει για δέκα - δεκαπέντε δευτερόλεπτα.
Ο άντρας συνέχισε να διαβάζει.
Λίγα λεπτά αργότερα, η γυναίκα φτερνίστηκε πάλι, έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε τη μύτη της και μετά άρχισε να τρέμει ξανά.
Υποθέτοντας ότι η γυναίκα ίσως ήταν κρυωμένη, ο άντρας άρχισε να παραξενεύεται επειδή η γυναίκα έτρεμε.
Πέρασαν μερικά ακόμη λεπτά όταν η γυναίκα φτερνίστηκε και πάλι. Όπως και πριν έβγαλε ένα χαρτομάντιλο, σκούπισε τη μύτη της, ενώ το σώμα της έτρεμε ακόμα περισσότερο από πριν.
Ανίκανος να συγκρατήσει την περιέργειά του, ο άντρας στράφηκε στη γυναίκα και είπε:
- Δεν μπόρεσα να μην προσέξω ότι φτερνιστήκατε τρεις φορές, σκουπίσατε τη μύτη σας και μετά αρχίσατε να τρέμετε βίαια. Είστε καλά;
- Λυπάμαι αν σας ενόχλησα, αλλά πάσχω από μία πολύ σπάνια ασθένεια. Όποτε φτερνίζομαι, έχω οργασμό.
Ο άντρας αισθάνθηκε αμήχανος, αλλά εξακολούθησε να είναι περίεργος.
- Δεν έχω ξανακούσει ποτέ κάτι τέτοιο, είπε. Παίρνετε κάτι για αυτό;
Η γυναίκα κούνησε καταφατικά το κεφάλι.
- Πιπέρι.
Ο χρήστης diver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-10-06, 09:33   #13
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Στο τέλος της έβδομης μέρας της δημιουργίας, κοιτάει ο Θεός αυτά που έκανε.
Κοιτάει τα πουλιά και λέει:
- Πωπω, τι κελάιδημα, τι χρώματα... Δεν παίζομαι!
Κοιτάει τα λιοντάρια και λέει:
- Πωπω, τι δύναμη, τι θάρρος, τι περηφάνια... Είμαι άπαιχτος!!
Κοιτάει τον Αδάμ και λέει:
- Πωπω, τι άνδρας, τι παίδαρος, τι ομορφιά... Είμαι άπαιχτος, είμαι θεός!
Κοιτάζει και την Εύα και λέει:
- Δεν πειράζει, θα βάφεται...
Παλιά 07-10-06, 09:35   #14
diver
Καθημερινός Θαμώνας

- Πότε μιλάν λιγότερο οι γυναίκες;
- Τον Φεβρουάριο, γιατί έχει τις λιγότερες μέρες!
Παλιά 07-10-06, 09:41   #15
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Συζητάνε οι τρεις φίλες (κάτι σαν και αυτές του ΑΜΑΝ).
- Κορίτσια, δεν θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες. Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του, κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω: "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ, να σε ξεκουράσω εγώ." Kι έτσι έγινε. Mέχρι να βγει από το μπάνιο, εγώ είχα φορέσει ό,τι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα. Μόλις βγήκε, του τραβάω την πετσέτα του, τα πιάνω και του λέω: "Mωρό μου, τι κρύα ..... είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ." Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!
- Θα το δοκιμάσω κι εγώ, λέει η δεύτερη.
Την επόμενη μέρα λοιπόν, βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η δεύτερη τους λέει:
- Αχ φιλενάδα είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε... φοβερά αποτελέσματα. Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά, ψόφιος από την κούραση. Και του είπα: "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω." Mέχρι να βγει από το μπάνιο, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο, του τραβάω την πετσέτα, του τα πιάνω και του λέω: "Mωρό μου, τι κρύα ..... είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω." Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί.
Λέει τότε και η τρίτη:
- Φαίνεται καλό κόλπο αυτό ρε κορίτσια. Θα δοκιμάσω κι εγώ!
Την επόμενη μέρα λοιπόν που ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες, η τελευταία (εκείνη η ξανθιά) εμφανίζεται μαύρη από το ξύλο, γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.
- Τι έπαθες καλέ; τη ρωτάνε οι φίλες της.
- Να, εχθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά, πεθαμένος από την κούραση, του λέω: "Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω." Eν τo μεταξύ, φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι...
- Ε, ωραία και μετά τι έγινε;
- Μόλις βγήκε από το μπάνιο, πάω κοντά του, του τραβάω την πετσέτα και του λέω: "Mωρό μου, γιατί έχεις ζεστά .....; O Ανδρέας και ο Βασίλης τα είχαν κρύα!"
Απάντηση στο θέμα

Ταμπέλες (tags)
ανέκδοτα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21 (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 06:50.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.