124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Ειδικά Θέματα > Επιστήμες > Υγεία & Ιατρική ΠΛΗΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ

Υγεία & Ιατρική Συζητήσεις, απορίες, νέα και ειδήσεις από τον χώρο της ιατρικής.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 03-01-10, 05:24   #1
nisakos
Νέο Μέλος

Roll eyes ΠΛΗΓΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΦΕΡΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ Μ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ...ΚΑΘΩΣ ΞΥΡΙΖΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΟΡΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΕΘΙΣΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΞΥΡΑΦΑΚΙ Η ΑΝ ΚΟΠΗΚΑ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΒΓΑΖΕ ΠΥΟΝ...ΤΩΡΑ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΛΗΓΗ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΚΡΙΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΥΟΝ..ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΓΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΝΙΑΣΜΕΝΟ..ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ??ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ?ΜΗΠΩΣ ΚΟΠΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΛΥΝΘΗΚΕ??ΘΑ ΠΑΩ Σ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΔΩ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
Ο χρήστης nisakos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-01-10, 23:51   #2
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Το avatar του χρήστη diver

Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην diver
Πήγαινε σε ένα γιατρό παλληκάρι να σε δει. Και πρόσεχε που βάζεις το ξυράφι... Ή άσε κάποιον επαγγελματία να στο κάνει...
Ο χρήστης diver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-01-10, 18:40   #3
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

Σε αυτο το θέμα δύο πράγματα είναι μοναδικά!

Ο τίτλος "Πληγή που δεν κλείνει"...το διαβάζω και αμέσως το μυαλό μου πήγε πως κάποιος καψούρης-α θα μας γράφει τον πόνο του...!

Το δεύτερο είναι πως ρε παιδιά ζητάτε ιατρικές συμβουλές εδώ μέσα; Είναι σαν σαν πηγαίνεις σε ένα φόρουμ πχ για αυτοκίνητα και να ζητά συμβουλή για γιουβαρλάκια.

Εχω άδικο;
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-01-10, 20:31   #4
Dikiforos
Θαμώνας

Εχεις δικιο συντροφε Βασια,δεν γνωριζω αν ενθυμηστε,το αλλο υπεροχο θεμα που ειδε το φως της δημοσιοτητας παλαιοτερα....ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΤΩΦΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ? Ας αδραξω λοιπων την ευκαιρια και ας πω οτι ολα τα παραπανω πιπερατα θεματα ανηκουν σε μια παρεμβατικη κολεκτιβα ανθρωπων,στοχος της οποιας ειναι η δημιουργια καταστασεων,αλλοτε ρεαλιστικες και αλλοτε παιχνιδιαρικες(δες πρωκτικος ερως) που αποσκοπουν στη διακοπη της καθημερινης ρουτινας ....
Καλησπερα και να σε βλεπω πιο συχνα....ωστε να αλλαζουμε καμμια κουβεντα.
Ο χρήστης Dikiforos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-01-10, 21:45   #5
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

Εχεις δικιο συντροφε Βασια,δεν γνωριζω αν ενθυμηστε,το αλλο υπεροχο θεμα που ειδε το φως της δημοσιοτητας παλαιοτερα....ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΤΩΦΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ? Ας αδραξω λοιπων την ευκαιρια και ας πω οτι ολα τα παραπανω πιπερατα θεματα ανηκουν σε μια παρεμβατικη κολεκτιβα ανθρωπων,στοχος της οποιας ειναι η δημιουργια καταστασεων,αλλοτε ρεαλιστικες και αλλοτε παιχνιδιαρικες(δες πρωκτικος ερως) που αποσκοπουν στη διακοπη της καθημερινης ρουτινας ....
Καλησπερα και να σε βλεπω πιο συχνα....ωστε να αλλαζουμε καμμια κουβεντα.
Σύντροφε Δικιφόρεβιτς,

κατ' αρχάς πώς να αλλάζουμε κουβέντα; Μπορεί τις δικές μου να τις χρειάζομαι, αν έχω διπλές πολύ ευχαρίστως.

'Οσο για την παρεμβατική κολεκτίβα των ανθρώπων, να σου θυμίσω πως ένα προτσέστο δεν φέρνει την άνοιξη, ούτε τα μολώχ φυσικά.

Ο ρους της καθημερινότητας πρέπει να διασφαλιστεί, αφού η ρουτίνα δρα σαν το καπάκι σε μια χύτρα, δηλαδή πολύ απλά σκεπάζει το βράσιμο που γίνεται απο κάτω!
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-01-10, 19:16   #6
Dikiforos
Θαμώνας

Σύντροφε Δικιφόρεβιτς,

κατ' αρχάς πώς να αλλάζουμε κουβέντα; Μπορεί τις δικές μου να τις χρειάζομαι, αν έχω διπλές πολύ ευχαρίστως.

'Οσο για την παρεμβατική κολεκτίβα των ανθρώπων, να σου θυμίσω πως ένα προτσέστο δεν φέρνει την άνοιξη, ούτε τα μολώχ φυσικά.

Ο ρους της καθημερινότητας πρέπει να διασφαλιστεί, αφού η ρουτίνα δρα σαν το καπάκι σε μια χύτρα, δηλαδή πολύ απλά σκεπάζει το βράσιμο που γίνεται απο κάτω!
Το πιασα το πρωτο......ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ !καλοριζικη και σε καλη μερια...μακρια απο σκορο.Και για να ερθουμε τωρα στο μεγα θεμα που αποσχολει το αγαπημενο φορουμ μας εχω να πω....
Ευχομαι το συγκεκριμενο πολιτικοκοινωνικο προτσές,που ευθηνετε για τη μιζερια,τη φτωχια και τη ρουτινα των νεων μας,και που τα οδηγη στα διαφορα φορμς να ανακραζουν τον πονο τους,....να επιταχυνει τη βραση που θα εχει ως αμεσο αποτελεσμα την αυξηση της πιεσης, και κατοπιν ευχομαι την πολυποθητη εκτονωση...(ελπιζω και ευχομαι,να μην το διαβαση ο δασκαλος,γιατι θα μου κανει παλι διαλεξη για τα ονειρα)
Ο χρήστης Dikiforos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Ταμπέλες (tags)
υγεία

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:56.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.