124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Συζητήσεις & Απόψεις > Ανθρώπινες Σχέσεις > Έρωτας & Σεξ Πόσο χρονών είσασταν όταν ήρθατε για πρώτη φορά σε σεξουαλική επαφή;

Έρωτας & Σεξ Ανταλλαγή απόψεων, συζητήσεις & απορίες σχετικά με τον έρωτα.

Προειδοποίηση: Πιθανόν να περιέχει κείμενο ακατάλληλο για ηλικίες κάτω των 18.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-06-08, 19:17   #1
CeLeMa
Νέο Μέλος

Πόσο χρονών είσασταν όταν ήρθατε για πρώτη φορά σε σεξουαλική επαφή;

Λοιπόν... Απαντήστε σ'αυτή την ερώτηση..
Ο χρήστης CeLeMa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-08, 00:25   #2
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Το avatar του χρήστη diver

Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην diver
Για αρχή να πω ότι χαίρομαι που μετά από πολύ καιρό ξεκίνησε ένα θέμα τέτοιου ενδιαφέροντος. Κάποτε τα λέγαμε εδώ μέσα, θυμάστε? Τότε μιλάγαμε για έρωτα, τώρα μιλάμε για όπλα. Που πήγατε όλοι?

Φίλε, -η CeLeMa, σε παραδέχομαι γιατί θα ταρακουνήσεις λιγάκι τα νερά, αλλά θα σε παραδεχόμουνα ακόμα πιο πολύ, αν απάνταγες πρώτα εσύ.

Τέλος πάντων, αυτές οι εκμυστηρεύσεις έχουν νόημα όταν γίνονται από όλους σε μία παρέα. Η ομήγυρη δε με πείθει ότι είναι έτοιμη να προβεί σε τέτοιου είδους συζήτηση. Αν δω τη δέουσα ανταπόκριση, επανέρχομαι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diver : 22-06-08 στις 11:48.
Ο χρήστης diver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-08, 15:20   #3
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

To συμβάν εις εμέ συνέβη όταν με φλέρταρε ένα μανεκέν γνωστό ανα το πανελλήνιο, και όταν ήμουν στα 21 χρόνια της ηλικίας μου.

'Ημουν μπουμπούκι, όταν η γνωστή κοπέλα της πασαρέλας με πολιορκούσε με λουλούδια, ακριβά δώρα, σαμπάνιες κι αρώματα. 'Ηταν ψηλή, ξανθιά με γαλάζια μάτια. Είχε τέλειες αναλογίες, υψηλό δείκτη νοημοσύνης, αλλά με χάλαγε που δεν της άρεσε ο Ντοστογιέφσκι.

Ενα βράδι, μετά απο μια εντελώς φιλική βόλτα που βγήκαμε και αφού μου είχε υποσχεθεί πως θα ήτο φρόνιμη, έγινε το μοιραίο. Ενιωσα προδομένος, κενός, και το κυριότερο πως έχασα ό,τι πολυτιμότερο είχα. Αυτή η άσχημη εμπειρία με σημάδεψε στα αγνά μου χρόνια των 21 μου ετών, παιδί άβγαλτο και αμούστακο.

Μου έκανε δώρο ενθυμούμαι μια Πόρσε, αλλά τα υλικά αγαθά δεν ήτο ικανά να επουλώσουν τα τραύματα αυτής της βάρβαρης επίθεσης.: crazy:

Το παρόν είναι μια κατάθεση ψυχής, κληρονομιά εις τας νεότερας γενιάς δια να αποφεύγουν τις κακοτοπιές και την εφήμερη λάμψη.
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-08, 17:06   #4
diver
Καθημερινός Θαμώνας

Το avatar του χρήστη diver

Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην diver
Μα πως μπόρεσες και συνευρέθης με γυναίκα που δεν της αρέσει ο Ντοστογιέφσκι? Αδιανόητο μου φαίνεται. Μάλλον ως βιασμός μου κάνει η εμπειρία σου. Τη συμπόνιά μου...
Ο χρήστης diver δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-06-08, 22:42   #5
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

Μα πως μπόρεσες και συνευρέθης με γυναίκα που δεν της αρέσει ο Ντοστογιέφσκι? Αδιανόητο μου φαίνεται. Μάλλον ως βιασμός μου κάνει η εμπειρία σου. Τη συμπόνιά μου...
Εύστοχη η παρατήρηση σου, πράγματι ήτο σωματικός και ψυχικός βιασμός. Περιττό να είπω πως η συγκεκριμένη γυναίκα, με ενοχλεί ως σήμερα με αισχρά και πρόστυχα τηλεφωνήματα και μου ταράζει την ψυχική μου γαλήνη. Θα αποτανθώ εις κάποιον νομικόν διατί δεν πάει άλλο.........
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-06-08, 21:36   #6
NGR
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NGR

Μα εισαι μόνο 22 χρονών.
Γιατι θελεις και αλλη Πόρσε;
Ο χρήστης NGR δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-06-11, 01:02   #7
mikrigatoula
Νέο Μέλος

Cool

Λοιπόν... Απαντήστε σ'αυτή την ερώτηση..
λοιπόν εγώ ήμουν λίγο μικρούλα...στα 15
Ο χρήστης mikrigatoula δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:03.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.