124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Πίνακας Ανακοινώσεων Ανανέωση του site

Πίνακας Ανακοινώσεων Ανακοινώσεις μελών προς ενημέρωση της κοινότητας. Απαγορεύεται αυστηρά η διαφήμιση καταχωρήσεων.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαφημιστική σας προβολή, επιλέξτε εδώ

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 04-06-17, 20:42   #1
STEL2
Εθισμένος

Το avatar του χρήστη STEL2

Περιοχή: Χανιά / Κρήτη
Ανανέωση του site

Μετά το πρόβλημα που δημιουργήθηκε, και για να υπάχει επαρκέστερος χώρος, το site μεταφέρθηκε σε νέο server, κατα πολύ ισχυρότερο απο τον προηγούμενο, και ευελπιστούμε, οτι απο δώ και πέρα, θα πηγαίνει σφαίρα.

Κάποια προβλήματα που υπήρξαν κατα την μεταφορά, με κάποιες σελίδες, καθυστέρησαν το site το τελευταίο διήμερο, σε ταχύτητα, αλλά πιστεύω να μην χρειαστεί κάτι άλλο, προς το παρόν

Υπάρχει σκέψη, για αναβάθμιση του site, με την τελευταία έκδοσή του, αλλά χρειάζονται χρήματα...

Will see !
Ο χρήστης STEL2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-06-17, 11:46   #2
STEL2
Εθισμένος

Ετοιμάζετε χρέωση..
Παλιά 16-06-17, 15:30   #3
kosvar72
Νέο Μέλος

Το avatar του χρήστη kosvar72

Περιοχή: Athens
Χρέωση σε τι..?
Γράψε κάτι παραπάνω για να ξέρουμε τι γίνεται.

Πάντως εγώ προτείνω να υπάρχει ένας μικρός αριθμός Δωρεάν δημοπρασιών για τα όλα τα μέλη, και όποιος θέλει περισσότερες να πληρώνει κλιμακωτά (ανάλογα με το πόσες ανοίγει). Παράδειγμα:

- Κάθε μέλος μπορεί να ανοίξει 80 δημοπρασίες δωρεάν το μήνα (αυτό σημαίνει περίπου 20 διαφορετικές το μήνα, διάρκειας 1 εβδομάδας η κάθε μία, που θα επαναλαμβάνεται/ξαναανοίγει αν δεν πουληθεί το αντικείμενο - όπως γίνεται δηλαδή και στο ι-μ-πέη):

-Από 81 έως 400, να υπάρχει χρέωση, πχ 5 ευρώ το μήνα.
-Από 401 έως 800, να υπάρχει χρέωση, πχ 10 ευρώ το μήνα.
-Από 801 και πάνω, να υπάρχει χρέωση, πχ 15 ευρώ το μήνα.

Μη δέσετε κόμπο τα όρια και τις χρεώσεις, τα γράφω απλώς για να γίνει συγκεκριμένη η πρότασή μου. Καθορίστε εσείς που θέλετε να κυμανθεί.

Ετσι θα φύγει και η πολύ σαβούρα από το σάιτ, που εμποδίζει υποψήφιους αγοραστές να βρουν αυτό που ψάχνουν μέσα στο συφερτό άσχετων δημοπρασιών με άχρηστα αντικείμενα που είναι μαθηματικά βέβαιο ότι δεν θα πωληθούν ποτέ τους, και το μόνο που κάνουν είναι να αποτρέπουν κάποιον από το να ψάξει στις δεκάδες/εκατοντάδες σελίδες των κατηγοριών.

Χρέωση στις πωλήσεις δεν ξέρω αν μπορεί να μπει, αλλά και αυτό είναι μια λύση (μαζί όμως με το προηγούμενο, το οποίο το θεωρώ βασικό)

Ομως και κάτι άλλο:
Αν μπουν χρεώσεις τελικά, οι πωλητές θα έχουν απαιτήσεις σε κάποια βασικά πράγματα... με κυριότερο, τον αριθμό και το μέγεθος των φωτογραφιών σε κάθε δημοπρασία (το όριο των 3 είναι ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ, και το μέγεθος στα 600 είναι ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ). Και οι αξιολογήσεις πρέπει να αλλάξουν και να γίνουν όπως στο ι-μ-πέη... Αν δηλαδή περάσει μια εβδομάδα από την πρώτη αγορά, η δεύτερη από τον ίδιο αγοραστή να μετράει σαν νέα στο σύνολο του πωλητή, και όχι να υπάρχει μόνο μία από κάθε αγοραστή για πάντα.

Ας πούνε και άλλοι τη γνώμη τους, αν και δύσκολα νομίζω πως θα εισακουστεί καμία...
Ο χρήστης kosvar72 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-06-17, 16:13   #4
STEL2
Εθισμένος

Χρέωση, επι των πωλήσεων. Το σύστημα αυτό υπήρχε και υπάρχει, και εχει ξεπεραστεί και το νομικό κόλλημα που υπήρχε.
Βέβαια, υπάρχει και η πιθανότητα, αν τυχόν το site ικανοποιηθεί, απο τα εσοδα στα προτεινώμενα, ν' αναβληθεί η χρέωση..

ΥΓ. Το site τώρα πετάει, αν το παρατηρήσατε. Επεσαν μερικά φράγκα, και πρέπει ν' αποσβεστούν..

ΥΓ2. Σύντομα, θα υπάρξει και επίσημη ενημέρωση..
Παλιά 16-06-17, 16:23   #5
kosvar72
Νέο Μέλος

Αλλο αγκάθι αυτό με τα προτεινόμενα...
ΠΟΥΘΕΝΑ δεν γράφει πόσο χρεώνεται ένα κουτάκι, και για πόσο καιρό.
Εγώ μπορεί να θέλω να πάρω, αλλά αυτόματα, όχι με μέιλ και με άλλες διαδικασίες.
Βάλτε κάπου κάτι σαν τιμοκατάλογο (να έχει και τη δυνατότητα/επιλογή για λίγες ημέρες μόνο), βάλτε και αυτόματη αγορά (και με δυνατότητα πληρωμής μέσω paypal, που είναι πλέον το ευκολότερο και γρηγορότερο για πολλούς) για να μπορεί να μπει ο καθένας και να παίρνει αυτό που θέλει για όσο θέλει. Και φυσικά μετά την πληρωμή, να ανοίγει αμέσως η δυνατότητα χρήσης του, ώστε να είναι όλα απλά και εύκολα και γρήγορα... Ετσι γίνονται σήμερα οι δουλειές αυτές.

Πολλές φορές έφθασα στο τσακ να πάρω, αλλά με φρέναρε η διαδικασία.
Αν ήταν όπως περιγράφω παραπάνω, θα είχα πάρει κι εγώ.
Παλιά 16-06-17, 20:23   #6
STEL2
Εθισμένος

Θα μπουν πωλήσεις προτεινωμένων, στην κεντρική σελίδα, σύντομα
Παλιά 16-07-17, 10:08   #7
kosvar72
Νέο Μέλος

Exclamation

Μήπως θα μπορούσατε παρακαλώ να μου εξηγήσετε τι είναι αυτό...? (!!!!!)

Από πότε ισχύει, με τι όρους, γιατί χωρίς προειδοποίηση, και γιατί είμαι χρεωμένος (φαίνεται στη σελίδα του ιστορικού μου) με 3 ευρώ...? (!!!)
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 124-Fee-3e!!!.jpg (85,3 KB, 11 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 124-Fee!!!.jpg (82,9 KB, 8 εμφανίσεις)
Παλιά 16-07-17, 10:19   #8
kosvar72
Νέο Μέλος

Την ξαναβάζω για να φαίνεται καλύτερα...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 124-FeeB!!!.jpg (70,9 KB, 12 εμφανίσεις)
Παλιά 17-07-17, 01:50   #9
FAERY
Super Moderator

Το avatar του χρήστη FAERY

Περιοχή: Διαδίκτυο
Μήπως θα μπορούσατε παρακαλώ να μου εξηγήσετε τι είναι αυτό...? (!!!!!)

Από πότε ισχύει, με τι όρους, γιατί χωρίς προειδοποίηση, και γιατί είμαι χρεωμένος (φαίνεται στη σελίδα του ιστορικού μου) με 3 ευρώ...? (!!!)

Τι εννοείται όταν λέτε ότι δεν ενημερωθήκατε?????!!!

Στις 26/5/2017 στείλαμε Newsletter που σας καλούσαμε να βοηθήσετε.

Στις 28/6/17 ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ για να υπάρχει το site δημιούργησαν καταχώρηση που σας καλούν να βοηθήσετε.

1 μήνα βρίσκεται η καταχώρηση στην αρχική σελίδα. Την εχουν δει 137 χρήστες. ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!

Μήπως είναι ντροπή να πληρώνουν 5 χρήστες και να επωφελούνται οι υπόλοιποι?

Λίγο φιλότιμο ΜΗΠΩΣ?????

Προμήθεια δεν υπάρχει ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΠΟΣΟΙ ΤΗΡΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ???).

Η άμεση αγορά, η επιθυμητή και οι επιπλέον εικόνες πλέον χρεώνονται για να εξακολουθεί να υπάρχει το site.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg newsletter.jpg (70,5 KB, 10 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg screenshot-www.124sold.gr-2017-07-17.jpg (81,4 KB, 14 εμφανίσεις)
Παλιά 17-07-17, 11:54   #10
kosvar72
Νέο Μέλος

Μα καλά, είναι δυνατόν να μας λες τέτοια πράγματα ?
ΦΥΣΙΚΑ και δεν ενημερωθήκαμε ότι ΑΡΧΙΣΑΝ οι χρεώσεις !
Που είναι η ανακοίνωση που ενημερώνει ότι το σάιτ δεν είναι πλέον δωρεάν..?
Που είναι η ανακοίνωση ότι οι χρεώσεις θα είναι πλέον αυτές και αυτές, και θα κοστίζουν τόσο..?
Αντίθετα, εγώ βλέπω και διαβάζω παντού ότι το 124 ειναι Δωρεαν! Ακόμα και στην πρώτη σελίδα, κάτω δεξιά τι γράφει παρακαλώ..? Αλλά και σε 200 άλλες μεριές... Παντού! Ούτε καν μπήκατε στον κόπο να σβήσετε αυτές τις αναφορές από τις σελίδες του 124... και ξαφνικά χρεώνετε ερήμην μας ότι θέλετε, όπως θέλετε..!

Εμένα με ρωτάτε αν δέχομαι αυτές τι χρεώσεις? Αν συμφωνώ και τις αποδέχομαι..?

Αν ήξερα ότι χρώνεται (και πόσο?) η άμεση αγορά, ή η επιθυμητή τιμή ή οι επιπλέον εικόνες, θα έβαζα -ή ΔΕΝ θα έβαζα!- ανάλογες δημοπρασίες. Θα τροποποιούσα ανάλογα τις δημοπρασίες μου. Εγώ επιλέγω αν θα χρεωθώ από πριν, για μια δημοπρασία που ανεβάζω. Θα κρίνω αν με συμφέρει ή όχι, και θα πράξω ανάλογα. Οπως γίνεται παντού. Εχετε δει πουθενά να γίνεται αυτό το πράγμα που έγινε εδώ..? Αυτό είναι ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΣ !! Και άκρως εξοργιστικό θα έλεγα...

Θέλεις να ξεκινήσεις χρεώσεις? Ωραία, δεκτόν και φυσιολογικό (άλλωστε εγώ το έχω προτείνει εδώ και καιρό, σαν λύση στα οικονομικά προβλήματα του σάιτ). ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ...! Γιατί ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το δεχτεί αυτό που έγινε! Επίσης, όχι με τέτοιες χρεώσεις. Δεν εισαι το ιμ-πέη, το καταλαβαίνεις ή όχι..? Γίνε πρώτα ιμ-πέη και μετά τα ξαναλέμε. Αλλά μέχρι τότε δεν μπορείς να κάνεις τέτοια πολιτική, γιατί απλά θα σου γυρίσει μπούμερανγκ και τελικά θα αναγκαστείς να κάνεις αυτό που δεν θέλεις εδώ και τόσο καιρό, που το σάιτ παραπαίει: Να το κλείσεις δηλαδή. Και φυσικά τότε θα είναι χειρότερα.

Εχω κάνει προτάσεις που ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ λύσεις για το πρόβλημα που υπάρχει εδώ. Ποτέ δεν τις άκουσες και ποτέ δεν τις συζήτησες. Αντίθετα, κάνεις του κεφαλιού σου. Ωραία τότε, κάνε ότι νομίζεις. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ χρεώσεις τέτοιες και σταματώ να βάζω δημοπρασίες εδώ, αν τελικά μείνει έτσι το πράγμα. Προτιμώ να δίνω τα λεφτά αυτά στο ιμ-πέη, όπου πιάνουν και τόπο γιατί εκεί κάνω πωλήσεις, εδώ δεν κάνω. Επίσης εκεί αποφασίζω ΕΓΩ τι θα πληρώσω για να ανοίξω μια δημοπρασία, εφού φυσικά ξέρω τον τιμοκατάλογο και τις χρεώσεις από πριν.

Εδώ δέχομαι μόνο χρεώσεις για επιπλέον αριθμό δημοπρασιών ή οτιδήποτε θέλεις τέλος πάντων, αρκεί πρώτα ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ώστε να αποφασίσω ΕΓΩ τι θα χρεωθώ και τι όχι. Αυθαίρετα να χρεωθεί ο λογαριασμός μου, δεν το δέχομαι ούτε για 1 ευρώ! Γιατί απλά αν το ήξερα από πριν ότι χρεώνεται πλέον η επιθυμητή τιμή, απλά δεν θα την έβαζα. Αν ήξερα ότι χρεώνεται η επιπλέον φωτογραφία, θα το σκεφτόμουν πριν τη βάλω. Και αν ήξερα ότι χρεώνεται η άμεση αγορά, θα έβαζα μόνο ανοιχτή δημοπρασία. Ή θα επέλεγα τι θα κάνω, ΕΓΩ όμως, όχι κάποιος άλλος για μένα.

Και ένα τελευταίο: Φτιάξτε πρώτα το σαίτ να δουλεύει ΣΩΣΤΑ και να έχει τις προδιαγραφές ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ, και ΜΕΤΑ ζητήστε λεφτά από τους χρήστες για τις υπηρεσίες που παρέχετε. Με τέτοιους όρους εδώ, δεν μπορείς να ζητάς λεφτά, γιατί απλά δεν θα τα πάρεις. Εχω κάνει προτάσεις, διάβασέ τις.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: Εχω την εντύπωση ότι είμαι από αυτούς που έχουν βοηθήσει/στηρίξει το σάιτ, ανάλογα με τις δυνατότητες μου... Αλλοι είναι αυτοί που δεν έχουν βοηθήσει ποτέ! Για να είμαστε και δίκαιοι δηλαδή...
Παλιά 17-07-17, 13:24   #11
greek-coins
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη greek-coins

screenshot-www.124sold.gr-2017-07-17.jpg (81,4 KB, 3 εμφανίσεις)

Για την ακρίβεια, 3 χρήστες πήραν 4 αντικείμενα, για να είμαστε δίκαιοι...
ο χρήστης agis1, 2, με 10 ευρώ, ο χρήστης panmall1 με 5 ευρώ, και ο χρήστης NHL, με 5 ευρώ.
Επίσης να πω, οτι ο χρήστης agis1, πάντα βοήθαγε, οταν άνοιγα ανάλογες καταχωρήσεις
5 ευρώ, να βρεθούν 20 πωλητές, που υπάρχουν πολλοί παραπάνω εδώ μέσα, να δίνουν τον μήνα, δεν θα χρειαζόταν ολο αυτό...., ακόμα και το χόμπυ τους να κάνουν, κι ας μην πουλάνε.
Το sold, ειναι ερασιτεχνικό site, και οχι επαγγελματικό με χρεώσεις κλπ, αλλιώς θα μπαίναμε εφορίες εδω μέσα, και να δούμε, ποιός θα πούλαγε μετά..
Ο χρήστης greek-coins δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-07-17, 19:36   #12
FAERY
Super Moderator

Μα καλά, είναι δυνατόν να μας λες τέτοια πράγματα ?
ΦΥΣΙΚΑ και δεν ενημερωθήκαμε ότι ΑΡΧΙΣΑΝ οι χρεώσεις !
Που είναι η ανακοίνωση που ενημερώνει ότι το σάιτ δεν είναι πλέον δωρεάν..?
Που είναι η ανακοίνωση ότι οι χρεώσεις θα είναι πλέον αυτές και αυτές, και θα κοστίζουν τόσο..?
Αντίθετα, εγώ βλέπω και διαβάζω παντού ότι το 124 ειναι Δωρεαν! Ακόμα και στην πρώτη σελίδα, κάτω δεξιά τι γράφει παρακαλώ..? Αλλά και σε 200 άλλες μεριές... Παντού! Ούτε καν μπήκατε στον κόπο να σβήσετε αυτές τις αναφορές από τις σελίδες του 124... και ξαφνικά χρεώνετε ερήμην μας ότι θέλετε, όπως θέλετε..!

Εμένα με ρωτάτε αν δέχομαι αυτές τι χρεώσεις? Αν συμφωνώ και τις αποδέχομαι..?

Αν ήξερα ότι χρώνεται (και πόσο?) η άμεση αγορά, ή η επιθυμητή τιμή ή οι επιπλέον εικόνες, θα έβαζα -ή ΔΕΝ θα έβαζα!- ανάλογες δημοπρασίες. Θα τροποποιούσα ανάλογα τις δημοπρασίες μου. Εγώ επιλέγω αν θα χρεωθώ από πριν, για μια δημοπρασία που ανεβάζω. Θα κρίνω αν με συμφέρει ή όχι, και θα πράξω ανάλογα. Οπως γίνεται παντού. Εχετε δει πουθενά να γίνεται αυτό το πράγμα που έγινε εδώ..? Αυτό είναι ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΣ !! Και άκρως εξοργιστικό θα έλεγα...

Θέλεις να ξεκινήσεις χρεώσεις? Ωραία, δεκτόν και φυσιολογικό (άλλωστε εγώ το έχω προτείνει εδώ και καιρό, σαν λύση στα οικονομικά προβλήματα του σάιτ). ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ...! Γιατί ΚΑΝΕΙΣ δεν θα το δεχτεί αυτό που έγινε! Επίσης, όχι με τέτοιες χρεώσεις. Δεν εισαι το ιμ-πέη, το καταλαβαίνεις ή όχι..? Γίνε πρώτα ιμ-πέη και μετά τα ξαναλέμε. Αλλά μέχρι τότε δεν μπορείς να κάνεις τέτοια πολιτική, γιατί απλά θα σου γυρίσει μπούμερανγκ και τελικά θα αναγκαστείς να κάνεις αυτό που δεν θέλεις εδώ και τόσο καιρό, που το σάιτ παραπαίει: Να το κλείσεις δηλαδή. Και φυσικά τότε θα είναι χειρότερα.

Εχω κάνει προτάσεις που ΕΙΝΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ λύσεις για το πρόβλημα που υπάρχει εδώ. Ποτέ δεν τις άκουσες και ποτέ δεν τις συζήτησες. Αντίθετα, κάνεις του κεφαλιού σου. Ωραία τότε, κάνε ότι νομίζεις. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ χρεώσεις τέτοιες και σταματώ να βάζω δημοπρασίες εδώ, αν τελικά μείνει έτσι το πράγμα. Προτιμώ να δίνω τα λεφτά αυτά στο ιμ-πέη, όπου πιάνουν και τόπο γιατί εκεί κάνω πωλήσεις, εδώ δεν κάνω. Επίσης εκεί αποφασίζω ΕΓΩ τι θα πληρώσω για να ανοίξω μια δημοπρασία, εφού φυσικά ξέρω τον τιμοκατάλογο και τις χρεώσεις από πριν.

Εδώ δέχομαι μόνο χρεώσεις για επιπλέον αριθμό δημοπρασιών ή οτιδήποτε θέλεις τέλος πάντων, αρκεί πρώτα ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ώστε να αποφασίσω ΕΓΩ τι θα χρεωθώ και τι όχι. Αυθαίρετα να χρεωθεί ο λογαριασμός μου, δεν το δέχομαι ούτε για 1 ευρώ! Γιατί απλά αν το ήξερα από πριν ότι χρεώνεται πλέον η επιθυμητή τιμή, απλά δεν θα την έβαζα. Αν ήξερα ότι χρεώνεται η επιπλέον φωτογραφία, θα το σκεφτόμουν πριν τη βάλω. Και αν ήξερα ότι χρεώνεται η άμεση αγορά, θα έβαζα μόνο ανοιχτή δημοπρασία. Ή θα επέλεγα τι θα κάνω, ΕΓΩ όμως, όχι κάποιος άλλος για μένα.

Και ένα τελευταίο: Φτιάξτε πρώτα το σαίτ να δουλεύει ΣΩΣΤΑ και να έχει τις προδιαγραφές ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ, και ΜΕΤΑ ζητήστε λεφτά από τους χρήστες για τις υπηρεσίες που παρέχετε. Με τέτοιους όρους εδώ, δεν μπορείς να ζητάς λεφτά, γιατί απλά δεν θα τα πάρεις. Εχω κάνει προτάσεις, διάβασέ τις.

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: Εχω την εντύπωση ότι είμαι από αυτούς που έχουν βοηθήσει/στηρίξει το σάιτ, ανάλογα με τις δυνατότητες μου... Αλλοι είναι αυτοί που δεν έχουν βοηθήσει ποτέ! Για να είμαστε και δίκαιοι δηλαδή...
Δεν έχετε βοηθήσει και όσα προτείνετε είναι για να μην σας αγγίξουν οι χρεώσεις. Να πάτε στο ιμπέι και όπου αλλού θέλετε. Επωφελήστε τόσο καιρό από το site και δεν είχατε ούτε την ευγενική καλοσύνη να βοηθήσετε τους χρήστες. Ακόμα και στα προτεινόμενα ΕΣΕΙΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ότι σας ήταν δύσκολη η διαδικασία!!!

Στο καλό να πάτε και πάντα καλά να μαθαίνουμε. Επιθυμούμε να μείνουν ΜΟΝΟΝ οι χρήστες που το βοηθάνε και όχι αυτοί που ΜΟΝΟ επωφελούνται από το site ΕΠΕΙΔΗ κάποιοι πληρώνουν. ΤΕΛΟΣ ΚΥΡΙΟΙ.
ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ.
Παλιά 17-07-17, 19:55   #13
kosvar72
Νέο Μέλος

Δεν έχω βοηθήσει, ε..?
Η παρακάτω φωτο του email όμως άλλα δείχνει...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg Sindromi_124.jpg (64,3 KB, 14 εμφανίσεις)
Παλιά 17-07-17, 19:58   #14
kosvar72
Νέο Μέλος

Στείλε μου σε παρακαλώ ένα λογαριασμό paypal να σου βάλω τα 3 σου ευρώ που με χρέωσες, για να είμαστε εντάξει.
Αλλα δεν έχει όμως...
Οχι επειδή δεν θέλω να στηρίξω το σάιτ, αλλά επειδή δεν μου αρέσει ο τρόπος που γίνονται κάποια πράγματα.
Παλιά 17-07-17, 21:29   #15
FAERY
Super Moderator

Δεν έχω βοηθήσει, ε..?
Η παρακάτω φωτο του email όμως άλλα δείχνει...
Αν καταλαβαίνω καλά μας δείχνετε 1 πληρωμή των 5 ευρώ για την ενίσχυση του site?

Όταν υπάρχουν χρήστες που από το 2012 (5 χρόνια) πληρώνουν κάθε μήνα τα έξοδα του σέρβερ μόνο και μόνο για να μη κλείσει?

Θεωρώ ότι απέναντι σε αυτά τα μέλη, η συμβολή σας μάλλον δεν θεωρείται συμβολή.
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:05.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.