124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Πίνακας Ανακοινώσεων Eδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος !!

Πίνακας Ανακοινώσεων Ανακοινώσεις μελών προς ενημέρωση της κοινότητας. Απαγορεύεται αυστηρά η διαφήμιση καταχωρήσεων.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την διαφημιστική σας προβολή, επιλέξτε εδώ

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 17-06-09, 19:41   #1
partizan44
Banned

Το avatar του χρήστη partizan44

Eδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος !!

Γιατι το λεω αυτο ?ε δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω ωστε να κατανοησω γιατι τοσο μενος και αντιπαθεια προς το προσωπο μου,απο την webmaster..
Για το τελευταιο εχω να της πω....οτι αυτο που εγεινε στην δημοπρασια μου http://www.124sold.gr/auctiondetails.php?id=3420988 ειναι το καλυτερο σας η να περιμενω και αλλα ???
Επικοινωνησα φυσικα με τον πλοιοδοτη, του εξηγησα την κατασταση,και καταλαβε αρκετα....τωρα δεν ξερω τη αποτελεσματα θα φερει το δευτερο τηλεφωνημα που θα του γινει,γιατι ο αυτοσκοπος ειναι η αρνητικη μου αξιολογηση,και περιμενετε να πεσω στο γονα !!
Ποιο συγκεκριμενα η παραπανω δημοπρασια ειχε τιμη εκκινησης 10 Ευρω και αμεση αγορα 400 Ευρω,η οποια ως εκ"θαυματος" σημερα τελευταια μερα της δημοπρασιας εξαφανιστηκε και εκλεισε στα 93 Ευρω.
Ενταξει το καταλαβαμε δεν μας θελετε στο 124 ,εχετε δικιο,σας καταλαβενω, δεν σας χρειαζονται τετοιες φωνες-παρουσιες,ειναι επικινδινες γιατι βλεπουν τα κακως κοιμενα,και δεν μενουν με τα χερια σταυρωμενα,οι φελοι ομως παντα θα επιπλεουν....
Απο την ημερα της πιστοποιησης δεχομαι ενα πολεμο,γιατι βλεπεις δεν ειμαι πιστοποιημενος,και το γιατι δεν ειμαι τα εχουμε ξαναπει,ενω θα επρεπε να ημουν απο τους πρωτους και με μονιμο παραθυρο στην αρχικη...βλεπεις ησασταν ανενδοτοι και καθετη δεν διαπραγματευτηκατε,και σαν αποτελεσμα να βασανιζομαι καθε μηνα να ανοιξω με το ζορι καμια δημοπρασια....αυτο το μηνα μολις ανοιξα 1 το συστημα μου ανεφερε οτι εχω ανοιξη 51....
Τωρα για την παραπανω δημοπρασια και τα τρεια κυαλια,η silloges εκανε παραπονα τηλεφωνικα σε κοινο μας φιλο γιατι ανοιξα δημοπρασια με τρεια κυαλια ενω αυτη ειχε με δυο.....δεν τις ειπε ομως ο φιλος οτι ειχα ανοιξει εγω πρωτος μια δημοπρασια με ενα ζευγαρι κυαλια....εγω τι να υποθεσω ?οτι το εκανε για να με πικαρει ?καθολου !! την επομενη ανοιξα με τρεια,αν ανοιγε με τεσσερα θα εβαζα πεντε....απαγορευετε αυτο ???γιατι πρεπει παντα να ψαχνουμε τι πρεπει να κρυβετε πισω απο κατι που λεμε η κανουμε !!
Ειμαστε μοχθηροι,αλαζονες,φιλαρεσκοι,κακοι ανθρωποι ?αυτο εχεις καταλαβει αγαπητη μου,και δεν θα ειμαι εγω αυτος που θα σου στειλει προσωπικα μαιλ και θα καρφωσει συναλελφο του....θα του το πω με τον τροπο μου,τροπος που συγουρα δεν θα θιξει εσας και τα συμφεροντα σας.....
Αναφερετε μου ολο αυτο το διαστημα που εκτειθεμε καθημερινα στο φορουμ ενα ποστ που εγραψα και εθιξε ενα μελος προσωπικα,εν αντιθεσει με τις δικες σας τοποθετησεις που ηταν καθαρα προσβλητικες προς το προσωπο μου...
Το καλοκαιρινο συνεμα το ανεφερα καλοπροαιρετα σαν ενα παραδειγμα εξοδου και διασκεδασης,και οχι να κανουμε το φορουμ γηπεδο......
Δεν με μετρησες καλα να το θυμασαι....
Ο χρήστης partizan44 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 17-06-09, 20:06   #2
FAERY
Super Moderator

Το avatar του χρήστη FAERY

Περιοχή: Διαδίκτυο
Γιατι το λεω αυτο ?ε δεν ξερω τι αλλο να υποθεσω ωστε να κατανοησω γιατι τοσο μενος και αντιπαθεια προς το προσωπο μου,απο την webmaster..
Για το τελευταιο εχω να της πω....οτι αυτο που εγεινε στην δημοπρασια μου http://www.124sold.gr/auctiondetails.php?id=3420988 ειναι το καλυτερο σας η να περιμενω και αλλα ???
Επικοινωνησα φυσικα με τον πλοιοδοτη, του εξηγησα την κατασταση,και καταλαβε αρκετα....τωρα δεν ξερω τη αποτελεσματα θα φερει το δευτερο τηλεφωνημα που θα του γινει,γιατι ο αυτοσκοπος ειναι η αρνητικη μου αξιολογηση,και περιμενετε να πεσω στο γονα !!
Ποιο συγκεκριμενα η παραπανω δημοπρασια ειχε τιμη εκκινησης 10 Ευρω και αμεση αγορα 400 Ευρω,η οποια ως εκ"θαυματος" σημερα τελευταια μερα της δημοπρασιας εξαφανιστηκε και εκλεισε στα 93 Ευρω.
.
Αγαπητέ Χρήστο, θα σου μιλήσω μόνο για την δημοπρασία γιατί μόνο αυτό με αφορά να εξηγήσω. Όλα τα υπόλοιπα δεν με αφορούν και δεν πρόκειται να μπώ σε συζητήσεις όταν επανελλειμένα έχω ζητήσει ηρεμία στο φόρουμ.

Η δημοπρασία σου όπως λες είχε "τιμη εκκινησης 10 Ευρω και αμεση αγορα 400 Ευρω". Δεν είχε επιθυμητή τιμή. Είχε άμεση αγορά. Αυτό σημαίνει πως αν κάποιος δεν το πάρει με άμεση, η δημοπρασία θα κλείσει στην τιμή που έδωσε ο τελευταίος πλειοδότης.

Αυτά σε ότι αφορά την δημοπρασία γιατί ακόμα και μέσω αυτής προσπαθείς να δώσεις μια πολύ κακή εικόνα πρός τα έξω και ειλικρινά η κατασταση έχει αρχίσει να με ενοχλεί. Ελπίζω να μην φτάσει σε σημείο να με εξοργίσει.

Έχω κάνει ένα τεράστιο αγώνα εδώ μέσα και υπόσχομαι πως όποιος δεν τον σεβαστεί, δεν θα με βρεί πλάι του αλλά μπροστά του. Είμαι 8 χρόνια στον χώρο, με τεράστια εμπειρία τόσο σε ότι αφορά το παρασκήνιο αλλά και το προσκήνιο. Έχω περάσει καταστάσεις απείρου κάλους και το site αυτό δημιουργήθηκε και στηρίχθηκε από όλους όσους αναζητούσαμε την ηρεμία.

Υπονοούμενα, σπόντες και πισώπλατα μαχαιρώματα δεν θα δεχθώ από κανέναν σας. Στο κάτω κάτω βρείτε τα εκτός site. Εδώ δεν υπάρχει περίπτωση!!! Ελπίζω να έγινα κατανοήτή αυτή την φορά.

Η κουβέντα τελειώνει εδώ. Θα δεχθώ ερωτήσεις μόνο σχετικά με την δημοπρασία και φυσικά μια συγνώμη για την δημιουργία κακών εντυπώσεων.

Ευχαριστώ.
Ο χρήστης FAERY δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 17-06-09, 21:44   #3
silloges
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη silloges

Δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που λες.. και σίγουρα δεν θα είμαι η μόνη!!
Εάν εννοείς ότι η άμεση αγορά δεν υπήρχε σήμερα στην δημοπρασία σου κανείς λάθος .μέχρι και το τέλος ήταν εκεί !! απλά μπορεί να μην φαινόταν εάν μπήκες από το δικό σου λογαριασμό , σε όλους τους άλλους φαίνεται κανονικά !μην είσαι τόσο καχύποπτος με το σιτε .. δεν είναι σωστό .

Γενικός η συμπεριφορά σου απέναντι σε αυτή την προσπάθεια δεν είναι η πάντα η καλύτερη ....

Και στα δικά μας τώρα γιατί εσύ εάν δεν αναφερθείς σε μένα δεν μπορείς ..

.1)Κοινούς φίλους δεν είχαμε και δεν θα έχουμε ποτέ .Και να είσαι σίγουρος ότι λέω μόνο πράγματα που δεν με νοιάζει εάν φτάσουν στα αυτιά σου , και σίγουρα δεν έκανα παράπονα…. μάλλον το διασκέδαζα. Δικός σου φίλος είναι , βρείτε τα .

2)Aποκλείεται να άνοιξες δημοπρασίας με ένα ευρω κυάλια και εγώ να άνοιγα από 1 ευρω δύο κυάλια , δεν υπάρχει περίπτωση να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο!! Που είναι η δημοπρασία σου είναι αυτή ?θα πρέπει μόνος σου να υποστείς τις συνέπειες τον πράξεων σου και όχι να τα ρίχνεις σε άλλους. …δεν κάνει . Καρφώματα συναδέλφων > επίσης να ψάξεις αλλού. Βέβαια μερικοί καρφώνονται και μόνοι τους αλλά δεν με αφορά δεν είναι δικό μου θέμα .. μην προσπαθείς καν να το κανείς δικό μου.

3)έχεις δίκιο δεν σε μέτρησα καλά γιατί εάν το είχα κάνει αυτό δεν θα προσπαθούσα για μια καλύτερη επικοινωνία μεταξύ μας.. Κακός προσπάθησα, δεν πειράζει είμαι και μικρό ακόμα ..μαθαίνω

4) σίγουρα υπάρχει ένα ερωτάς μεγάλος .. μπερδεύομαι λίγο να καταλάβω . Μ εμένα η την webmaster. Βέβαια έχεις έναν μοναδικό τρόπο να δείχνεις την αγάπη σου .. εάν αγαπάς έτσι εγώ παραχωρώ την θέση μου ευχαρίστως. Φτάνει τόσα χρόνια τόση αγάπη ..χόρτασα η γυναίκα. .μην είμαι και αχάριστη .

5 )καληνύχτα με περιμένουν
Ο χρήστης silloges δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 17-06-09, 22:32   #5
partizan44
Banned

Το avatar του χρήστη partizan44

Δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που λες.. και σίγουρα δεν θα είμαι η μόνη!!
Εάν εννοείς ότι η άμεση αγορά δεν υπήρχε σήμερα στην δημοπρασία σου κανείς λάθος .μέχρι και το τέλος ήταν εκεί !! απλά μπορεί να μην φαινόταν εάν μπήκες από το δικό σου λογαριασμό , σε όλους τους άλλους φαίνεται κανονικά !μην είσαι τόσο καχύποπτος με το σιτε .. δεν είναι σωστό .

Γενικός η συμπεριφορά σου απέναντι σε αυτή την προσπάθεια δεν είναι η πάντα η καλύτερη ....

Και στα δικά μας τώρα γιατί εσύ εάν δεν αναφερθείς σε μένα δεν μπορείς ..

.1)Κοινούς φίλους δεν είχαμε και δεν θα έχουμε ποτέ .Και να είσαι σίγουρος ότι λέω μόνο πράγματα που δεν με νοιάζει εάν φτάσουν στα αυτιά σου , και σίγουρα δεν έκανα παράπονα…. μάλλον το διασκέδαζα. Δικός σου φίλος είναι , βρείτε τα .

2)Aποκλείεται να άνοιξες δημοπρασίας με ένα ευρω κυάλια και εγώ να άνοιγα από 1 ευρω δύο κυάλια , δεν υπάρχει περίπτωση να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο!! Που είναι η δημοπρασία σου είναι αυτή ?θα πρέπει μόνος σου να υποστείς τις συνέπειες τον πράξεων σου και όχι να τα ρίχνεις σε άλλους. …δεν κάνει . Καρφώματα συναδέλφων > επίσης να ψάξεις αλλού. Βέβαια μερικοί καρφώνονται και μόνοι τους αλλά δεν με αφορά δεν είναι δικό μου θέμα .. μην προσπαθείς καν να το κανείς δικό μου.

3)έχεις δίκιο δεν σε μέτρησα καλά γιατί εάν το είχα κάνει αυτό δεν θα προσπαθούσα για μια καλύτερη επικοινωνία μεταξύ μας.. Κακός προσπάθησα, δεν πειράζει είμαι και μικρό ακόμα ..μαθαίνω

4) σίγουρα υπάρχει ένα ερωτάς μεγάλος .. μπερδεύομαι λίγο να καταλάβω . Μ εμένα η την webmaster. Βέβαια έχεις έναν μοναδικό τρόπο να δείχνεις την αγάπη σου .. εάν αγαπάς έτσι εγώ παραχωρώ την θέση μου ευχαρίστως. Φτάνει τόσα χρόνια τόση αγάπη ..χόρτασα η γυναίκα. .μην είμαι και αχάριστη .

5 )καληνύχτα με περιμένουν
Υποκλίνομαι.....πραγματικά είσαι μοναδική....δεν παίζεσαι με τίποτα
Ο αγώνας ήτο άνισος....και οχι συμβουλες σε εμενα....και μην αδειαζεις τους φιλους σου,εσυ ησουν που επερνες τηλεφωνο και παραπονιοσουν γιατι ανοιγα ιδιες δημοπρασιες με τις δικες σου.....δεν ειχα κακο σκοπο καλο μου κοριτσι..
Να πουλησω θελω κι εγω,οπως κι εσυ....
Και ολα αυτα γιατι αναρωτηθηκαμε εγω και ο στελιος γιατι δεν δεχτηκε αλλη προσφορα ο Γερμανικος σταυρος...πειτε μου ποιον φωτογραφησαμε ?και ποιος εχει απωθημενα που τα βγαζει με την πρωτη ευκαιρια....

Τωρα καταλαβα γιατι τα δικα σου κυαλια εκλεισαν στα 200 που ηταν και η αμεση αγορα,ενω εγω ο μαπας με την ασφαλεια οτι ειχα βαλει 400 τα αφησα να κλεισουν 93.....τωρα καταλαβατε ?δεν επιστρατευσα βλεπεις τους αλλους κωδικους η τα φιλαρακια μου καλη μου.
Καλα να περασεις....ελευθερο μικρο κοριτσι εισαι δεν εχεις μπει ακομη στα βασανα...
Ελενα συγνωμη δεν γνωριζα αυτη τη λειτουργια με την αμεση αγορα οπως θα καταλαβες...γι αυτο εγραψα και τα παραπανω.
Σας φιλω και τις δυο.....πατρικα.
Αννα θα τα πουμε στο στιβο των δημοπρασιων απο Σεπτεμβρη.
Ο χρήστης partizan44 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 17-06-09, 23:00   #6
FAERY
Super Moderator

Το avatar του χρήστη FAERY

Περιοχή: Διαδίκτυο
Δέχομαι την συγνώμη αλλά επειδή όπως καταλαβαίνεις το "να σε κάψω Γιάννη, να σε αλοίψω λάδι" δεν βοηθά το site, όποιος έχει απορίες, υπόνοιες ή ότι άλλο να στέλνει μήνυμα στον webmaster.

Επίσης παρακαλώ όλους να σταματήσει το παιχνίδι με τα υπονοούμενα.

Το έχω πει άπειρες φορές ως τώρα. Δεν μου αρέσει αυτό το στύλ. Θέλω ηρεμία και ειρηνική συνύπαρξη.

Είναι η τελευταία φορά που το λέω και δεν πρόκειται να το ξαναπώ.

Τέλος εδώ.
Ο χρήστης FAERY δεν είναι συνδεδεμένος  
Κλειστό Θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:20.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.