124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Συζητήσεις & Απόψεις φασισμος σε συλλεκτικο φορουμ

Συζητήσεις & Απόψεις Ανταλλαγή απόψεων και συζητήσεις γενικού περιεχομένου. Απαγορεύονται τα πολιτικά και αθλητικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 20-07-13, 12:47   #76
enantios
Μόνιμος Θαμώνας

Το avatar του χρήστη enantios

διαβαζω κι ακρη δε βγαζω...για ποιο λογο Βασιλη σε διεγραψαν;ποια ηταν η επισημη αιτιολογια;
1.προσπαθουσες να κανεις διαφημιση των νομισματων σου;
2.προσπαθουσες να πλευρισεις νεους συλλεκτες και να τους πουλησεις νομισματα;
3.μιλαγες με αυθαδεια;
τι ακριβως σου ανεφεραν;σε κατηγορησαν και για τα τρια μαζι;εσυ τι υποπτευεσαι;οτι ηθελαν εκεινοι να πουλουν αλλα να μη πουλας εσυ;δε βγαινει ακρη...μπερδευονται ολα μαζι...
Ο χρήστης enantios δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-07-13, 13:54   #77
STEL2
Εθισμένος

Το avatar του χρήστη STEL2

Περιοχή: Χανιά / Κρήτη
Λοιπόν, λοιπόν...., και για να μην λέει λαλακίες ο κύριος του άλλου φόρουμ, διαβάστε απο που ξεκίνησαν ολα, το ποιός ειναι, κλπ, κλπ...ολα εδω μέσα υπάρχουν...., οποιος εχει υπομονή, ας διαβάσει...Καλή Ανάγνωση

http://www.124sold.gr/forum/showthre...?t=1332&page=2
Ο χρήστης STEL2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-07-13, 14:08   #78
diaylosark
Θαμώνας

Στελιο δεν μου ανοιγει το παραπανω link που προτρεπεις αν θελουμε να διαβασουμε.
Ο χρήστης diaylosark δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-07-13, 14:18   #79
Vinyl Break
Μόνιμος Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Vinyl Break

Στέλιο βάλε τον τίτλο του άρθρου να το αναζητήσουμε, κάτι τρέχει με το λινκ.
Ο χρήστης Vinyl Break δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-07-13, 14:26   #80
STEL2
Εθισμένος

Για πατήστε, τώρα το βγάζει ?
Παλιά 20-07-13, 14:32   #81
diaylosark
Θαμώνας

διαβαζω κι ακρη δε βγαζω...για ποιο λογο Βασιλη σε διεγραψαν;ποια ηταν η επισημη αιτιολογια;
3.μιλαγες με αυθαδεια;
τι ακριβως σου ανεφεραν;σε κατηγορησαν και για τα τρια μαζι;εσυ τι υποπτευεσαι;οτι ηθελαν εκεινοι να πουλουν αλλα να μη πουλας εσυ;δε βγαινει ακρη...μπερδευονται ολα μαζι...
Eυχαριστω για τα ερωτηματα ,θα απαντησω οταν θα εχω χρονο να ετοιμασω σωστα κειμενο μονο με αληθεις διοτι θα ανατρεξω σε μηνυματα κ,λ,π.
Παλιά 20-07-13, 14:34   #82
diaylosark
Θαμώνας

Για πατήστε, τώρα το βγάζει ?
ο,κ το βγαζει,για να δουμε λοιπον.
Παλιά 20-07-13, 18:33   #83
diaylosark
Θαμώνας

3.μιλαγες με αυθαδεια;
Εβαλα στις 23-27 δεκεμβριου 2012 καποιες δημοπρασιες,αν θυμαμαι καλα 3-4 στον αριθμο, εγραψα οτι ειναι τελευταιες για αυτον τον χρονο ολα καλα ως εδω.στις 29 δεκεμβριου φιλος του ιδιοκτητη με ονομα Μπαμπης κατοικος ηρακλειου κρητης αναρτησε τα παρακατω 2 μυνηματα στο στ---ι και πολλα αλλα αναφερομενος στο μελος με username d---------k και ηταν απο τα πρωτα του 20-30,εχει σημασια αυτο για μενα.
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 04:44:57 μμ »
Μηνυμα 1)(Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους!
Θα ξεκινησω με μια φραση:"Ο αναμαρτειτος πρωτος τω λιθο βαλέτω" .Θα θεσω δυο ερωτηματα και θα ηθελα να απαντηθουν σε φιλικο και "συλλεκτικο" πνευμα.1)Πολλες φορες απευθηνεται ο ενας στον αλλο εδω μεσα προφωνιζοντας τον αλλο "συναδελφο",δηλαδη ειμαι σε site που απαρτιζεται απο επαγγελματιες; 2)Οι αγορες και οι πωλησεις που γινονται απο εδω,απο συγκεκριμενα ατομα επανειλλημενα και σε αλλα site αν αποδιδεται το Φ.Π.Α. και δηλωνεται το κερδος απο τις συγκεκριμενες εμπορικες πραξεις;
Γιατι δεν εχουμε πλεον ηθικα διλληματα αλλα εχουμε ποινικα αδικηματα(φοροδιαφυγη).Οπως για παραδειγμα ο κυριος d--------rk τις δημοπρασιες τις χρησιμοποιει κατ΄επαγγελμα.Δεν απευθυνομαι προσωπικα στον κυριο αλλα ειναι ενα τυχαιο παραδειγμα,πραγμα το οποιο κανουν και αρκετοι αλλοι εδω μεσα!)............................................ .................................................. Μυνημα 2)(Δεν βλεπω να παιρνω απαντησεις απο τα ερωτηματα που εθεσα:Θα σας απαντησω λοιπον εγω γιατι απο θεωρια μια χαρα τα παμε!Ατομο εδω μεσα που αποκαλειται "συλλεκτης" εχει αυτη τη στιγμη 436 πωλησεις στο 12####.Αγοραζοντας νομισματα με 0,50 ευρω και πουλωντας τα με 3,20 ευρω,με κερδος 550 %.Αν αυτο δε λεγεται κερδοσκοπια και κλοπη τοτε ποιο λεγεται.Νομισμα που το εχει αγορασει 3 ευρω το πουλαει 9,90,κερδος:200% .Αφηστε λοιπον το κατειχιτικο και την ηθικοδιδασκαλια και να κρινετε πρωτα τους εαυτους σας!
Χρονια πολλα σε ολους)........Αρχισαν τα τυμπανα ειπα στον εαυτο μου,μιλουσε για μενα,καλεσα τον ιδιοκτητη και διαχειριστες να προστατεψουν το προφιλ μου απο τετοιου ειδους χτυπηματα,εμειναν σε δημοσια θεα για 1 βδομαδα μετα σβηστηκαν για την προστασια της δολιοφθορας εναντιον μου με το προσχημα για την ομαλη λειτουργια του φορουμ αφου διαβαστουν ομως,Aυτη την στιγμη οποιος μπει στο προφιλ μου θα δει οτι το τελευταιο μου μυνημα γραφτηκε την 29/12/2012 και εχει αριθμο 897, d--------kΧρυσό μέλος

Αποσυνδεδεμένος

Απ: μεταλλιο
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 06:06:00 μμ »
Τα υπολοιπα μυνηματα μου εως τον αριθμο 1019 που βλεπετε εξαφανισε καποιος ,γιατι;.Mεσα σε αυτα ηταν η απαντηση μου προς τον κυριο... Μπαμπη στις 30/12 με την λεξη αρχιλαμογιο και ανθρωπιδιο λογο των παραπανω χαρακτηρισμων του.Την 31/12 προς 1/1/2013 αναρτησα 6 δημοπρασιες που τα νομισματα συνολικα δεν αξιζαν πανω απο 50-100 ευρω,Επικοινωνησα τηλεφωνικα με τον ιδιοκτητη μετα 1 η 2 μερες και σχεδον με εβρισε οταν διαμαρτητηθηκα οτι αφηνει στο φορουμ να γραφονται δολια πραγματα,μου ειπε οτι εχουν θυμωσει καποιοι και διαμαρτυρονται διοτι ειχα πει οτι δεν θα ανεβασω εως τελος του χρονου αλλες δημοπρασιες απο τις πρωτες 3-4,ο τονος ηταν επιβλητικος και ηρθαμε σε προσωρινη ρηξη οταν του ειπα οτι δεν εκανα τιποτα περισσοτερο απο ολους τους αλλους εφοσον δεν ειχαν βαλει πλαφον.Μετα αποφασισε την τριμηνη διαγραφη μου διοτι ειπα την λεξη αρχιλαμογιο.Εγραψε οτι ειχα κανει παραβαση των ορων χρησης.Εκανα εκει 1033 αναρτησεις και αυτες που εστειλε στον καδο εχω για λογους ασφαλειας.στο μεταξυ απο την 24 δεκεμβριου ειχα προειδοποιησει οτι σκεπτομαι να αποχωρησω λογο και αλλων προσβολων του παρελθοντως απο αλλα 2 μελη που τελικα ηταν κυριοι και ζητησαν συγνωμη η τους ζητησα για οτι ασχημο ειχαμε ανταλαξει φραστικα και με τον ενα ειμαστε και φιλαρακια πλεον, και με τον αλλο τα λεμε με συνεση και λογικη.Με τιμωρησε λοιπον ο ιδιοκτητακος διοτι ο κολλητος η μελος του Μπαμπης με ονομασε κλεφτη ,κερδοσκοπο,τυχαιο παραδειγμα,και τον ονομασα αρχιλαμογιοκαι ανθρωπιδιο,ΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣΣΣΣ ΡΕΕΕΕΕΕ,Λεω εγω τωρα ,το μαυρο προβατο του συλλεκτισμου,ο εμπορακος,το σκουπιδι του συλλεκτισμου οπως με αποκαλει ο ιδιοκτητης ανα τακτα χρονικα διαστηματα εφευρισκοντας αιτιες,και για να μην ξεχασω αναφερω οτι μια λεπτη τσιριχτη φωνουλα που ξερεις σε ποιον ανηκει την εχω καταγραψει να λεει,ζηλευουν καποιοι που ανεβασες 6 δημοπρασιες και πουλας ενω εχεις και αλλες στο R--------o,Mην ξεχνας αγαπητε δημοκρατη οτι ειχα δηλωσει επαγγελμα Δημοσιο γραφος κ,λ,π,Το Γραφος το υποστηριζω απο χρονια προσεκτικα οταν αντιλαμβανομαι τρικυμιες και αδικιες εις βαρος μου,καθε μυνημα που γραφω πλεον συνοδευεται μονο με απαιτηση να σβηστουν 897 αναρτησεις μου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diaylosark : 20-07-13 στις 22:16.
Παλιά 20-07-13, 18:52   #84
diaylosark
Θαμώνας

3.μιλαγες με αυθαδεια;
1)Τα νομισματα μου ειχα αναρτησει σε 2 αλλα σαιτ και ποτε δεν ανεβασα link που παρεπεμπαν εκει
2)απολυτως κανεναν.3)Μιλαγα (απαντουσα) ακριβως οπως μου μιλουσε (απαντουσε)ο συνομιλητης.Τα υπολοιπα Ας τα απαντησουν οποιοι πηραν αποφασεις στην συνειδηση τους, αν εχουν.Θελω να πιστευω οτι αποφασεις για μενα πηρε μονο ο ιδιοκτητης , δεν ξερω αν σκεπτομαι αφελως ,ΑΝ πεσει στη αντιληψη μου κατι διαφορετικο τοτε θα μιλησω για συσταση συμμοριας εκμεταλευσης,αντιζηλειας κ,λ,π,προς το παρον εκτιμω και το ενοω ολους εκτως του ιδιοκτητη και ας διαλλαλει οτι θελει βαζοντας το εμεις ενοωντας εγω διοτι εχω απο πολλους την διαβεβαιωση οτι μεταξυ μας δεν υπαρχει θεμα.Αν το ενοουν ας το αποδεικνυουν.Εχω παρει μυνηματα και ευχαριστω.
Παλιά 17-09-13, 12:21   #85
Corporal
Banned

Αντε σιγα σιγα φευγουμε η διαγραφονται με γοργα βηματα ααρκετα μελη απο το σαιτ του ακατανομαστου και επανερχονται εδω,και καλα κανουν,για τον εκη χρυστη Μπαμπης εχω αποψη και ειμαι ηδεια με την δικη σου.Οι διαχυρηστες δε εκη ειναι παρ τον εναν και χτυπα τον αλλον...φτεμε και εμης ομος που πηγαμε εκη και ανεχομασταν επι μακρον της ειδιοτροποιες και της προσβολες τους.Ουστ....ολοι ποισω στο 124sold ΤΩΡΑ.
Ο χρήστης Corporal δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-09-13, 15:43   #86
epop
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη epop

http://http://www.124sold.gr/forum/s...ead.php?t=3049

Σπυρο το παραπανω ειναι ενα λινκ απο χρηστες που σε ψαχνουν!Γιατι αλλαξες Νικ ;
δε σε βολευε το Βιολεττα;
Ο χρήστης epop δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-09-13, 22:23   #87
antonis80
Νέο Μέλος

Κοιτα ρε κάτι τύπους
Δεν σου έφτασε ρε που δαγκωσες τόσο κόσμο ,γράφεις σαν να μην τρέχει τίποτα?
Έχεις και μούτρα να κριτικαρεις και να χεις και άποψη ?γιατι ?
Επειδη δεν καταφέρες να τον δαγκωσεις και αυτόν ?
Έχεις κανει καριέρα
Ο χρήστης antonis80 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-13, 06:09   #88
STEL2
Εθισμένος

Δεν εχει δαγκώσει κανέναν Αντώνη, απλώς δεν παρέλαβε κάποια πράγματα που του εστειλαν, με συνέπεια να επιστραφουν
Το σωστό link ειναι αυτό

http://www.124sold.gr/forum/showthre...6535#post46535
Παλιά 19-09-13, 13:32   #89
diaylosark
Θαμώνας

τι εχει γίνει ρε παιδιά; εχω χάσει επεισόδια,,ποιός δάγκωσε ποιόν;που; πότε;
Παλιά 19-09-13, 20:59   #90
antonis80
Νέο Μέλος

Δεν εχει δαγκώσει κανέναν Αντώνη, απλώς δεν παρέλαβε κάποια πράγματα που του εστειλαν, με συνέπεια να επιστραφουν
Το σωστό link ειναι αυτό

http://www.124sold.gr/forum/showthre...6535#post46535
Στέλιο ισως εδω μεσα.
Δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες περαιτερω .
Ο χρήστης antonis80 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:52.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.