124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Συζητήσεις & Απόψεις Συνάντηση Μελών …..

Συζητήσεις & Απόψεις Ανταλλαγή απόψεων και συζητήσεις γενικού περιεχομένου. Απαγορεύονται τα πολιτικά και αθλητικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 19-05-09, 09:51   #91
aetos21
Νέο Μέλος

Exclamation

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΑΙ
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΩΠΙΝ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΣΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ....
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΦΥΛΛΟ
ΘΕΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...

ΒΡΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΓΡΑΦΩ....Η ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΗ ΓΡΑΦΩ....

ΑΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ...

ΕΓΩ ΦΑΙΝΟΜΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
στο εχω ξαναπει προσεχε της εκφρεσεις σου προς το προσοπο μου . δεν θελω να διαγραφει τιποτα απο το forum . και οσο αφορα το αν καταλαβαινω η οχι αυτα θα τα πουμε στην πορεια για το τη θα κανω ...... και για της παρτηδες που εχεις και με ποιους θα δουμε . παψε να ασχολισε με μενα . τελος εγω επαψα να ασχολουμε με εσενα . και δεν θα ξανασχοληθω
Ο χρήστης aetos21 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-09, 10:02   #92
aetos21
Νέο Μέλος

Stop

Σταματη καλε μου φιλε θα σου απαντησω με ενα τραγουδι του Γιωργου Κοινουση που λεει΄

Ανθρωποι ειμαστε και σφαλματα κανουμε
ολοι σε τουτη τη ζωη
Κι ειναι πολυ σκληρο ο ενας απ τους δυο
τον αλλο να μην εννοει

Φιλε μου καλε με απλα Ελληνικα οπως μ αρεσει να μιλω και το χερι στην καρδια θα σου το πω ξανα και πιστευω να καταλαβεις οτι η συγκεντρωση που προσπαθησαμε να κανουμε αφορουσε ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ 124SOLD και οχι μονο εμας τους δυο-τρεις,και αυτο κοινοποιησαμε στο φορουμ...
Αν υπηρχε ενδιαφερων να συναντηθουμε οι δυο μας θα το κανονιζαμε πριβε

Ευχομαι να περασες καλα,και να εδωσες τα χαιρετισματα μου στη φιλη μου την Αννα...
και δεν θα μου γραφεις τραγουδακια , γιατι αυτος καποτε ελεγε και . τα παιδια τα παιδια τα φιλαρακια τα καλα . μονο που εμεις δεν γηναμε φιλοι και γενικα να γνωριστουμε γιατι στην πραγματικοτητα ο ενα προσπαθισε .
Ο χρήστης aetos21 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-09, 10:46   #93
STEL2
Εθισμένος

Το avatar του χρήστη STEL2

Περιοχή: Χανιά / Κρήτη
Aντε ρε παιδιά, τελειώστέ το, γιατί πολύ κουραστικό κατάντησε....

Οσο για την συγκέντρωση, για να επανέλθουμε on topic, συμφωνώ και εγώ για Πάχη, που λέει και ο Νίκος
Ο χρήστης STEL2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-09, 15:36   #94
partizan44
Banned

Το avatar του χρήστη partizan44

ραντεβου δεν ειχαμε αλλα εξεφρασες την καλη διαθεση να βρεθουμε . κατι που δεν την ανερεσες .
Το παραπανω που εγραψες σημερα,πες μου τη σχεση εχει με αυτο που εγραψες χτες....

εγω ανεβικα και σε περημενα θεσσαλονικη . ενω εση οχι . και με το μην ενφανιστεις νομιζα οτι μπορει να επαθες κατι . ανρωποι ειμαστε . αφου εισαι καλα δεν πηραζει . τα πολα λογια ειναι φτωχια .

Καταλαβενεις οτι το ενα ποστ ανερη το αλλο ???

ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.... ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ !!
Φιλε μου σταματη σε παρακαλω αστο να παει δεν βγαζει πουθενα.

Ζητω συγνωμη απο οσους κουρασαμε....αλλα δεν πρεπει να μενουν αναπαντητα ερωτηματα και κενα σε καμμια "σχεση"οσο κουραστικο κι αν ειναι
Και επειδη δεν εχουμε χουντα ωστε εσυ να μου υπαγορευεις τι θα γραφω φιλε μου.....αλαργα απο μενα για να τελειωνουμε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη partizan44 : 19-05-09 στις 16:48.
Ο χρήστης partizan44 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-09, 15:42   #95
STEL2
Εθισμένος

Το avatar του χρήστη STEL2

Περιοχή: Χανιά / Κρήτη
Και επειδη δεν εχουμε χουντα ωστε εσυ να μου υπαγορευεις τι θα γραφω φιλε μου.....αλαργα απο μενα για να τελειωνουμε.
Σε εμένα αναφέρεσαι Χρήστο ?
Ο χρήστης STEL2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-05-09, 16:36   #96
partizan44
Banned

Σε εμένα αναφέρεσαι Χρήστο ?
Στο Σταματη το φιλο μου που κανουμε κουβεντα...
Ζητω συγνωμη απο οσους κουρασαμε....αναφερετε σε εσενα...
Δεν μπορω να το κανω πιο λιανα.....
Παλιά 19-05-09, 23:39   #97
laonikos6
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη laonikos6

Aντε ρε παιδιά, τελειώστέ το, γιατί πολύ κουραστικό κατάντησε....

Οσο για την συγκέντρωση, για να επανέλθουμε on topic, συμφωνώ και εγώ για Πάχη, που λέει και ο Νίκος

Μέσα και εγώ για πάχη που λέει και ο Νίκος και ο Στέλιος. .Ούτε ½ ώρα από το κέντρο της Αθήνας. Θάλασσα ,πολύ καλό ψάρι ,περπάτημα σε ένα απίστευτο τόπο άνθρωποι φιλόξενοι , τα Μέγαρα δίπλα με πολύ καλά ξενοδοχεία. Τι καλύτερο. Εγώ προτείνω Νίκο να πάμε 2-3 φορές μέχρι την συνάντηση να μελετήσουμε τον χώρο.
Ο χρήστης laonikos6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-05-09, 15:27   #98
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

Επιτέλους βλέπω πως τελικά οργανωθήκαμε και μπήκε το νερό στο αυλάκι. Λοιπόν οπότε έχουμε και λέμε για να κανονίσουμε....

Χρόνος: Συνάντηση κάπου μέσα στο καλοκαίρι, σίγουρα πριν το φθινόπωρο.

Tόπος: Σίγουρα κάπου μεταξύ Πάχης, Βόλου και Θεσσαλονίκης

Τρόπος διασκέδασης: Καφές, κλασικό υποβρύχιο, νεραντζάκι, ψάρι, ούζο, τσίπουρο

Ατομα: Απο 1 έως 20

Τρόπος μεταφοράς: Αλεξίπτωτο, αμάξι, πεζοπορία, αναρρίχιση
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-05-09, 19:14   #99
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Μέσα και εγώ για πάχη που λέει και ο Νίκος και ο Στέλιος. .Ούτε ½ ώρα από το κέντρο της Αθήνας. Θάλασσα ,πολύ καλό ψάρι ,περπάτημα σε ένα απίστευτο τόπο άνθρωποι φιλόξενοι , τα Μέγαρα δίπλα με πολύ καλά ξενοδοχεία. Τι καλύτερο. Εγώ προτείνω Νίκο να πάμε 2-3 φορές μέχρι την συνάντηση να μελετήσουμε τον χώρο.

Οποτε θελεις Λαονικε. Ειμαι εδω και σε περιμενω. Αλωστε εδω φυσαει αερακι Θαλασσινο και ανεμιζει τα απλωμενα χταποδια που λιαζονται κρεμασμενα στον ηλιο... Απλα περιμενουν τους "Ποτες" για να σερβιριστουν με το Ουζακι τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NHL : 24-05-09 στις 08:47.
Ο χρήστης NHL δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-05-09, 21:47   #100
partizan44
Banned

Οποτε θελεις Λαονικε. Ειμαι εδω και σε περιμενω. Αλωστε εδω φυσαει αερακι Θαλασσινο και ανεμιζει τα απλωμενα χταποδια που λιαζονται κρεμασμενα στον ηλιο... Απλα περιμενουν τους "Ποτες" για να σερβιριστουν με το Ουζακι τους.
Πες τους (στα χταποδια) να κανουν λιγη υπομονη γιατι θα αργησουμε λιγο να παμε και να τα απολαυσουμε .... εννοω ολοι μαζι η παρεα.
Παλιά 26-05-09, 17:33   #101
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Πες τους (στα χταποδια) να κανουν λιγη υπομονη γιατι θα αργησουμε λιγο να παμε και να τα απολαυσουμε .... εννοω ολοι μαζι η παρεα.
Εχεις δικηο Χρηστο.
Mαλλον απ' οτι φαινεται θα αργησουμε ΠΟΛΥ !!!
Απο την "ξεραϊλα" που βλεπω εδω μεσα φαινεται η ΑΠΡΟΘΥΜΙΑ ΟΛΩΝ για Συναντηση!!!
Λοιπον παιδια να περνατε καλα και αντε γεια.
Παλιά 27-05-09, 07:29   #102
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Στου ΚΟΥΦΟΥ την πορτα,
οσο θελεις βροντα...........
(σιγα να μην σ' ακουσει)
Παλιά 28-05-09, 11:51   #103
NHL
Τακτικό Μέλος

Το avatar του χρήστη NHL

Oυτε Μιλαει, ουτε...Λαλαει
(που ελεγε και ο Καραγκιοζης στοματι Σπαθαρη)
Χρονια και Χρονια μεσ' την αμμο,
εκει που ανθιζει η Φοινικια......
Καλα εκανα που ειχα να μπω τοσον καιρο μεσα...
Τωρα θα κανω αλλον τοσο.Καμια γνωμη, καμια αντιγνωμια, και να σκεφτεις πως θελαμε και να
βρεθουμε και ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ !!!
Μωρε για φαντασου...
Και γω περιμενω ο Τρελλος και μπαινω και τα διαβαζω μονος μου και απαντω στον εαυτο μου ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!
Ε, θελω ξυλο τωρα, ή δεν θελω???
Τι να μου πεις και συ τωρα?
Παλιά 28-05-09, 12:09   #104
laonikos6
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη laonikos6

Νικόλα μου πότέ μην αισθάνεσαι μόνος. 2 Εβδομάδες να τελειώσουν τα διαγωνίσματα και παρέα θα τους καταναλώσουμε όλα τα χταποδάκια. Εδώ είμαστε και δεν είμαστε λίγοι. Είμαστε πολλοί και αγαπημένοι. Εάν δεν κάνω την πάχη να με θυμάται και εσένα να μην θέλεις να σηκώσεις το τηλ να μην με λένε Μπαρμπα Νίκο. Την προηγούμενη Τετάρτη μελέτησα τον χώρο της μη συνάντησης και τον βρήκα εν- τάξη. Ανάρωσε έλα σε καλή φυσική κατάσταση και τα υπόλοιπα εάν μας θέλεις για παρέα είναι υπό έλεγχο.
Ο χρήστης laonikos6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-05-09, 18:24   #105
partizan44
Banned

Νικόλα μου πότέ μην αισθάνεσαι μόνος. 2 Εβδομάδες να τελειώσουν τα διαγωνίσματα και παρέα θα τους καταναλώσουμε όλα τα χταποδάκια. Εδώ είμαστε και δεν είμαστε λίγοι. Είμαστε πολλοί και αγαπημένοι. Εάν δεν κάνω την πάχη να με θυμάται και εσένα να μην θέλεις να σηκώσεις το τηλ να μην με λένε Μπαρμπα Νίκο. Την προηγούμενη Τετάρτη μελέτησα τον χώρο της μη συνάντησης και τον βρήκα εν- τάξη. Ανάρωσε έλα σε καλή φυσική κατάσταση και τα υπόλοιπα εάν μας θέλεις για παρέα είναι υπό έλεγχο.
Το εχω ξαναδει το εργο,σχετικα με το οτι αυτη τη φορα θα μας θυμαται η παχη,ομως η επαναληψη ειναι μητηρ πασης μαθησεως,δεν θελω να σας τρομαξω, αλλα επειδη βλεπω και τοσο στεναχωρημενο τον συνοδοιπορο ΝΙΛ τη θα λεγατε το επομενο Σαββατο να συναντηθουμε ?ωστε να δοκιμασουμε και εκεινα τα ηλιοκαμενα χταποδακια
Νικολα μου δεν εισαι μονος....κατεβα λιγο παρακατω υπαρχουν ανοιχτα πολλα θεματα προς συζητηση....
Αν και εχει γιορτη σημερα το ραδιομέγαρο.....
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:32.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.