124sold.gr
     Αρχική
         Forum
          Είσοδος

124sold.gr forum > Γενικά Θέματα > Συζητήσεις & Απόψεις Συνάντηση Μελών …..

Συζητήσεις & Απόψεις Ανταλλαγή απόψεων και συζητήσεις γενικού περιεχομένου. Απαγορεύονται τα πολιτικά και αθλητικά θέματα.

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 08-05-09, 17:38   #46
aetos21
Νέο Μέλος

Και εγω μεσα απο Γαυδο εως Αλεξανδρουπολη........κανενα προβλημα
Αλλα το βελτιστο που θα συζητησουμε στην πορεια θα πρεπει ο τοπος συναντησης να ειναι καπου στη μεση για τους περισσοτερους, η να βολευει με μεσα προσέγγισης,οπως πλοιο για τους κρητες, η τρενο αν επιθημουν για τους βορειους και νοτιους.
Μια πολυ καλη επιλογη ειναι ο βόλος,που εκτος οτι πληρει τις παραπανω προδιαγραφες,εχει και καταπληκτικα τσιπουραδικα.
και αφου θελεις να βρεθουμε οπος και εγω αλλα οχι με αυτην τη διθεση που εκφραζεις . και εχεις την διαθεση να παραστης μεχρη και αλεξανδρουπολη η θεσσαλονικη μια χαρα ειναι και μην ξεχνας οτι εγω θα ερθω απο δωδεκανισσα . και οσο για την κακη διαθεση που νομιζω οτι εχεις για μενα . τουλαχιστο αυτο καταλαβαινω απο τα σωστα γραπτα σου . αν κανω λαθος γιατι κανεις δεν ειναι τελειος συγνωμη . για τη λαθος εντιποση . περημενω τον η την loc να ορισει μερος και ωρα για θεσσαλονικη . και αν θελεις και μπορεις αφου θα ξερουμε το μερος και την ωρα θα χαρω να τα πουμε απο κοντα
Ο χρήστης aetos21 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-05-09, 18:50   #48
partizan44
Banned

Το avatar του χρήστη partizan44

ελεγα για βολο αλλα χαλαστικα με την διαθεση καποιον . τη λες για θεσσαλονικη . αν ναι πες ωρα μερος και μαγαζι και ειμαι μεσα . παντα για της 17 αυτου του μηνα . παρολο που λογο στρατου εκανα θεσσαλονικη σε καποιο κεντρο εκπ/σης για τεσσερεις μηνες και σε αυτο εδω και καποια χρονια παρουσιαζονται μονο οι μονημοι . περασα ασχημα αλλα κερδισα στην ζωη λογο αυτον που εμαθα εκει . θα ερθω θεσσαλονικη και αφου αναφερεις το που . ελπιζω να ερθουν και αλλοι εκτος απο εμας τους δυο .
Κοιτα να δεις φιλε μου εγω σου εχω εξηγηθη οτι δεν τρεχει τιποτα μαζι σου,δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου....ξεκολλα....τα εχω ολα λυμενα.....ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου,μην περεξηγησε με τον τροπο που γραφω..... γραφω οπως μιλαω καθε μερα...
Θεσσαλονικη ?...ευχαριστω αλλα δεν θα παρω....καποια αλλη φορα ισως....
Ο χρήστης partizan44 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-05-09, 20:29   #49
aetos21
Νέο Μέλος

Κοιτα να δεις φιλε μου εγω σου εχω εξηγηθη οτι δεν τρεχει τιποτα μαζι σου,δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου....ξεκολλα....τα εχω ολα λυμενα.....ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου,μην περεξηγησε με τον τροπο που γραφω..... γραφω οπως μιλαω καθε μερα...
Θεσσαλονικη ?...ευχαριστω αλλα δεν θα παρω....καποια αλλη φορα ισως....
ο.κ το καταλαβενω αυτο που γραφεις . αλλα εμενα μου φανικε για πλακα προς το προσοπο μου ασχετα αν δεν με ξερεις ουτε βεβαια εγω εσενα . και αυτα τα πραγματα δεν μου καθολου . μα καθολου καλα . καταλαβενεις . δεν θελω να πω κατι παραπανω . παντος αν απαντιση ο . η . loc το που για θεσσαλονικη θα χαρω να σε δω στον τοπο σηναντισης . ασχετα αν δεν παρεις θεση για το αν θα ερθεις η οχι .
Παλιά 08-05-09, 20:36   #50
aetos21
Νέο Μέλος

λογο κεκτημενης ταχυτητας εσβισα καποιες λεξεις . θελω να πω οτι δεν μου αρρεσε ο τροπος εκφρασης και χαλαστικα πολη ασχημα αλλα το ξεκαθαρισες . ελπιζω να σε δω θεσσαλονικη
Παλιά 08-05-09, 21:49   #51
LOC
Guest

Αγαπητέ κύριε Σταμάτη(?) και λοιπά μέλη που συμμετέχετε σε αυτή την συζήτηση καλησπέρα. Στις 30/4, απλά έκανα μια επισήμανση για τις ΠΙΘΑΝΕΣ δυσκολίες που θα είχαν κάποια μέλη για Βόλο, σαν ΠΙΘΑΝΗ ερμηνεία για την μη μεγάλη συμμετοχή. Ανάφερα ενδεικτικά 2-3 πόλεις εκτός Αθηνών, χωρίς να προτείνω κάτι συγκεκριμένο, και εν πάσει περιπτώσει απλά εξέφρασα μιαν άποψη. Ούτε πρότεινα κάτι, ούτε μπορώ να καταλάβω πως περιμένετε απο μένα(?) να καθορίσω ώρα για κάτι που δεν έχει καν αποφασιστεί, ούτε μπορώ να καταλάβω γιατι με παράθεση του δικού μου σχολίου, αναφέρεστε στην κακή διάθεση ορισμένων που σας έκανε να "χαλαστείτε".
Η συνάντηση των μελών υποτίθεται οτι είναι ένας τρόπος να συναντηθούν μέλη που έχουν κοινά ενδιαφέροντα και που έχουν ανταλλάξει πολλές φορές απόψεις ή μεσω φόρουμ ή τηλεφωνικά, χωρίς να έχουν ειδωθεί ποτέ ή σχεδόν ποτέ. Είναι κάτι για να περάσουμε όλοι καλά,και οχι να το χαλάσουμε με παρεξηγήσεις,παρανοήσεις κλπ. πριν καλά-καλά γίνει.
Επιπλέον να προσθέσω οτι το οτι δεν βολεύει κάποιους ο τόπος ή η ημερομηνία, δεν σημαίνει οτι συνάντηση δεν γίνεται....ο χρόνος έχει 365 μέρες.
Φιλικά,
Ολγα
  Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-05-09, 23:48   #52
Syllektis
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη Syllektis

Δια εμε, το Καστελόριζο και η Σύμη είναι νήσοι απείρου φυσικού κάλους αλλά και γεωπολιτικού ενδιαφέροντος.

'Αλλωστε η Σύμη για τους γνωρίζοντες έχει αναφερθεί ως ο ομφαλός της γαίας.
Ο χρήστης Syllektis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-05-09, 11:13   #53
aetos21
Νέο Μέλος

Αγαπητέ κύριε Σταμάτη(?) και λοιπά μέλη που συμμετέχετε σε αυτή την συζήτηση καλησπέρα. Στις 30/4, απλά έκανα μια επισήμανση για τις ΠΙΘΑΝΕΣ δυσκολίες που θα είχαν κάποια μέλη για Βόλο, σαν ΠΙΘΑΝΗ ερμηνεία για την μη μεγάλη συμμετοχή. Ανάφερα ενδεικτικά 2-3 πόλεις εκτός Αθηνών, χωρίς να προτείνω κάτι συγκεκριμένο, και εν πάσει περιπτώσει απλά εξέφρασα μιαν άποψη. Ούτε πρότεινα κάτι, ούτε μπορώ να καταλάβω πως περιμένετε απο μένα(?) να καθορίσω ώρα για κάτι που δεν έχει καν αποφασιστεί, ούτε μπορώ να καταλάβω γιατι με παράθεση του δικού μου σχολίου, αναφέρεστε στην κακή διάθεση ορισμένων που σας έκανε να "χαλαστείτε".
Η συνάντηση των μελών υποτίθεται οτι είναι ένας τρόπος να συναντηθούν μέλη που έχουν κοινά ενδιαφέροντα και που έχουν ανταλλάξει πολλές φορές απόψεις ή μεσω φόρουμ ή τηλεφωνικά, χωρίς να έχουν ειδωθεί ποτέ ή σχεδόν ποτέ. Είναι κάτι για να περάσουμε όλοι καλά,και οχι να το χαλάσουμε με παρεξηγήσεις,παρανοήσεις κλπ. πριν καλά-καλά γίνει.
Επιπλέον να προσθέσω οτι το οτι δεν βολεύει κάποιους ο τόπος ή η ημερομηνία, δεν σημαίνει οτι συνάντηση δεν γίνεται....ο χρόνος έχει 365 μέρες.
Φιλικά,
Ολγα
σωστα . η συναντιση γηνεται για να περασουμε καλα και οχι να χαλαστουμε κλπ . διφορετικα θα επρεπε αν θελαμε αυτα να παμε γηπεδο . σε ευχαριστω φικικα σταματης
Παλιά 09-05-09, 11:21   #54
aetos21
Νέο Μέλος

σωστα . η συναντιση γηνεται για να περασουμε καλα και οχι να χαλαστουμε κλπ . διφορετικα θα επρεπε αν θελαμε αυτα να παμε γηπεδο . σε ευχαριστω φικικα σταματης
ολγα ακομα και τορα κανω σαδραμ . λογο καταστασεων . σε ευχαριστω . φιλικα σταματης
Παλιά 11-05-09, 09:49   #55
partizan44
Banned

λογο κεκτημενης ταχυτητας εσβισα καποιες λεξεις . θελω να πω οτι δεν μου αρρεσε ο τροπος εκφρασης και χαλαστικα πολη ασχημα αλλα το ξεκαθαρισες . ελπιζω να σε δω θεσσαλονικη
Καθε φορα κατι θα σε χαλαη και κατοπιν θα πρεπει να σου το εξηγουμε....θελω να πω με αυτο οτι πολυ ευκολα ταραζεσε φιλε μου(?) και πραγματικα στο λεω, προσπαθω να καταλαβω τι ηταν αυτο που σε πειραξε και χαλαστηκες τοσο ασχημα,και δεν μπορουμε να σε συνεφερουμε....
Δεν ξερω πως αντιμετωπιζεις αλλες καθημερινες καταστασεις...αλλα θα σου προτεινα τελειος φιλικα να χαλαρωσεις....τωρα για την συναντηση οπως ειπε και η Ολγα καποια αλλη φορα...βλεπεις στρωσαμε τραπεζι αλλα δεν φαγαμε
Παλιά 11-05-09, 18:57   #56
laonikos6
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη laonikos6

Δεν γνωρίζω για κανέναν τι προτίθεται να κάμει. Δικό του θέμα . Εγώ προσωπικά μόλις έκλεισα ένα hotel για Σάββατο και Κυριακή στον Βόλο . Θα βρω τα φιλαράκια μου από τον Βόλο Αλμυρό Λάρισα και θα περάσω 16-17 του μηνου αυτουνου τζαμαικα.. Καθίστε και κάμετε ότι θέλετε. Εγώ πάντα καλά περνώ. Κρίμα που δεν θα έχω καλύτερη παρέα. Ααααααα από το sold κανείς.;;;;
Ο χρήστης laonikos6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-05-09, 19:34   #57
enantios
Μόνιμος Θαμώνας

Το avatar του χρήστη enantios

δυο κωδικοι.

καποιος αξιοπρεπεστατος, ειναι η αληθεια, κυριος δουλευει με δυο κωδικους.δε νομιζω οτι επιτρεπεται αυτο.πιθανον και να μη το ξερει;
Ο χρήστης enantios είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-05-09, 19:35   #58
enantios
Μόνιμος Θαμώνας

Το avatar του χρήστη enantios

ζητω συγνωμη,μπερδευτηκα.πως μπορω να το σβησω;
Ο χρήστης enantios είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-05-09, 11:18   #59
partizan44
Banned

Δεν γνωρίζω για κανέναν τι προτίθεται να κάμει. Δικό του θέμα . Εγώ προσωπικά μόλις έκλεισα ένα hotel για Σάββατο και Κυριακή στον Βόλο . Θα βρω τα φιλαράκια μου από τον Βόλο Αλμυρό Λάρισα και θα περάσω 16-17 του μηνου αυτουνου τζαμαικα.. Καθίστε και κάμετε ότι θέλετε. Εγώ πάντα καλά περνώ. Κρίμα που δεν θα έχω καλύτερη παρέα. Ααααααα από το sold κανείς.;;;;
Δεν χρειαζετε εσυ πασα μου εισαι ολο το sold.....μην ξεχασεις να βγαλεις φωτο.....τις συναντησης
Παλιά 12-05-09, 16:22   #60
laonikos6
Θαμώνας

Το avatar του χρήστη laonikos6

Χρηστάρα μου τα καλα μου φιλαράκια τρελάθηκαν με την δήλωση αυτή. Ο παππάς και πολύ καλός φίλος στην Αγ. Τριάδα του Αλμυρού του Βόλου με περιμένει να μου πει κορώνες ..τα 2.5 κιλά το χρώμα κεραμιδί γιατί βάψανε τις μπροστινές κολώνες της εκκλησίας πράσινο ανοιχτό ακόμη το περιμένει. Σάββατο μεσημέρι να μου το έχεις έτοιμο γιατί με τον παππά δεν παίζουμε .
Ο χρήστης laonikos6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Που θέλετε να σας πάμε;

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:36.

Copyright ©2011, 124sold.gr Online Auctions - Copyright ©2000 - 2009 Jelsoft Enterprises Limited - Forum by vBulletin Version 3.8.2
Απαγορεύεται η ολική ή μερική αναπαραγωγή της σελίδας και/ή των περιεχομένων της χωρίς την σαφή αναφορά του 124sold.gr ως πηγή.