PDA

Επιστροφή στο Forum : 6 ΛΙΡΕΣ ΑΓΓΛΙΑΣ

ckoup
28-04-09, 10:59
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ,

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ 6 ΧΡΥΣΕΣ ΛΙΡΕΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΟΠΗΣ
1875, 1887, 1891, 1899(2), 1958 ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ Μ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ PM

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

partizan44
28-04-09, 18:14
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ,

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ 6 ΧΡΥΣΕΣ ΛΙΡΕΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΟΠΗΣ
1875, 1887, 1891, 1899(2), 1958 ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ Μ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ PM

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Γιατι δεν ανοιγετε μια δημοπρασια αγαπητε μου,θα αφιερωνατε ακριβως τον ιδιο χρονο και οι λυριτσες σας θα αλλαζαν ιδιοκτητη αμεσα...
Παρεπιπτωντος μπορειτε να μου πειτε τι ζητατε και για τις 6 μικρουλες...λογο του οτι δεν τα καταφερνω καλα με τα πμ...

ckoup
28-04-09, 23:40
1000 Euro για το πακετο

deleted_member
28-04-09, 23:47
Χρηστο βαρυ το πακετο??? :) Χμμμ..... Ιδεα!! Να βαλω δημοπρασιες να πουλαω σόδα!!:D :D

partizan44
29-04-09, 20:55
Χρηστο βαρυ το πακετο??? :) Χμμμ..... Ιδεα!! Να βαλω δημοπρασιες να πουλαω σόδα!!:D :D

Πολυ καλο....εχω προταση....μαζι με καθε λιρα που θα βγαζεις σε δημοπρασια να δινεις δωρο και μια σοδα
Ο φιλος τις δινει κοντα 160 εκαστι πολυ καλη τιμη και καθολου βαρια εν αντιθεσει με τη δικη σου που τη χτυπησα 183 και δεν την κερδισα:)

deleted_member
29-04-09, 21:02
Χρηστο η δημοπρασια ξεκινησε απο ενα ευρω!!Τωρα αν πηγε εκει που πηγε δεν φταιω εγω......Θυμησου τί γινοταν εκεινες της μερες με της λιρες......Της απεσυραν ολοι και εμεινε η δικη μου να τρωει τα χτυπηματα ολων!!!Και να σου πω την αληθεια το μετανιωσα που δεν εβαλα καμια ποσοτητα μεσα.....Τετοια νουμερα θα αργησουμε να τα ξανα δουμε!!:) Πιστευω τελος καλοκαιριου να ξαναδουμε τετοιο μπαμ;)

morgan
29-04-09, 21:13
Πολυ καλο....εχω προταση....μαζι με καθε λιρα που θα βγαζεις σε δημοπρασια να δινεις δωρο και μια σοδα
Ο φιλος τις δινει κοντα 160 εκαστι πολυ καλη τιμη και καθολου βαρια εν αντιθεσει με τη δικη σου που τη χτυπησα 183 και δεν την κερδισα:)

συντροφε χρηστο εκεινες τις εγγλεζικες αερομεταφερομενες μετα αλεξιπτωτου προσγειωμενες σε ελληνικο εδαφος σφραγισμενες αεροστεγως μεσα σε κονσερβα τις εδωσες??:):):):bigsmile::bigsmile::bigsmile:

partizan44
29-04-09, 22:14
συντροφε χρηστο εκεινες τις εγγλεζικες αερομεταφερομενες μετα αλεξιπτωτου προσγειωμενες σε ελληνικο εδαφος σφραγισμενες αεροστεγως μεσα σε κονσερβα τις εδωσες??:):):):bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Διονυση σε περιμεναμε αν θυμασαι καλως εκεινο το διαστημα που βρεθηκαν οι μικρουλες να τις δεις....τωρα εχουν απομεινει λιγα κομματια,(δες λαονικος) και ο λυομενος ντενεκες εις αναμνησιν:)
Τον οποιο θα δημοπρατησω αρχες του μηνα......

morgan
29-04-09, 22:17
Διονυση σε περιμεναμε αν θυμασαι καλως εκεινο το διαστημα που βρεθηκαν οι μικρουλες να τις δεις....τωρα εχουν απομεινει λιγα κομματια,(δες λαονικος) και ο ντενεκες εις αναμνησιν:)

δεν θα αντεχα να δω τετοιο θεαμα!! γι αυτο δεν ηρθα!! ο λαονικος τις πηρε ολες!! μονοφαγας σαν τον λυκο!!:):)...μ'αρεσει..:):)

partizan44
29-04-09, 22:21
δεν θα αντεχα να δω τετοιο θεαμα!! γι αυτο δεν ηρθα!! ο λαονικος τις πηρε ολες!! μονοφαγας σαν τον λυκο!!:):)...μ'αρεσει..:):)
Και εγω κατι πειρα αλλα εκανα κατι κουμπαριες...εγινα και παππους απο ανηψια φετος το χειμωνα...εκανα και κατι εισαγωγες γνησιων...και οπως καταλαβαινεις....:)

partizan44
29-04-09, 22:31
Απορω παντως με το οτι κανενας δεν εχει ζητησει φωτογραφιες οπως γινοταν πιο παλια απο τον παραπανω φιλο,για να δουν και να σχολιασουν τις λιρες του.
Εχουν πεσει η τιμες και το ενδιαφερων ?
Διονυση τι λες να της παρω...ειναι καλες χρονιες ? αξιζουν ?
Παντως η τιμη ειναι σουπερ :cool: 160 εκαστι ?

morgan
29-04-09, 22:49
Απορω παντως με το οτι κανενας δεν εχει ζητησει φωτογραφιες οπως γινοταν πιο παλια απο τον παραπανω φιλο,για να δουν και να σχολιασουν τις λιρες του.
Εχουν πεσει η τιμες και το ενδιαφερων ?
Διονυση τι λες να της παρω...ειναι καλες χρονιες ? αξιζουν ?
Παντως η τιμη ειναι σουπερ :cool: 160 εκαστι ?

σωστες λιρες σε αυτην την τιμη ειναι σουπερ! θα φυγουν σαν ζεστα ψωμακια!!
δεν αφηνω υπονοουμενα με την παραπανω εκφραση 'σωστες΄ , μην το λαβει κανεις ετσι απλα το αναφερω για το τυπικο την υποθεσης!!

χτυπα τες χρησταρα!!! μαζι με τις 1000 εξ ουρανου να χεις αλλες 5 εξ αγορας!!

partizan44
29-04-09, 22:55
σωστες λιρες σε αυτην την τιμη ειναι σουπερ! θα φυγουν σαν ζεστα ψωμακια!!
δεν αφηνω υπονοουμενα με την παραπανω εκφραση 'σωστες΄ , μην το λαβει κανεις ετσι απλα το αναφερω για το τυπικο την υποθεσης!!

χτυπα τες χρησταρα!!! μαζι με τις 1000 εξ ουρανου να χεις αλλες 5 εξ αγορας!!

ΕΞΙ (6) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΧΙ ΠΕΝΤΕ
Ποιες χιλιες....130 μου δωσαν και εσκαβα ολο το βραδυ:)

morgan
30-04-09, 11:32
ΕΞΙ (6) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΧΙ ΠΕΝΤΕ
Ποιες χιλιες....130 μου δωσαν και εσκαβα ολο το βραδυ:)

6 δικιο εχεις! εγω μπερδευτηκα επειδη ειδα 5 ημερομηνιες

βρε χρηστο μου εσκαβες ολο το βραδυ για 130 λιρες:) :) :) :)

στο δρομο να εβγαινες και να περπατεγες μεχρι την πετρουπολεως παραπανω θα εβρισκες πεταμενες!! δεν βλεπεις εχει γεμισει ο κοσμος λιρες:surprise: :surprise:

κοιτα στο φορουμ μας, εχω 10 λιρες εχω 20 λιρες εχω 2 λιρες , αλλος 1 αλλος 101..

τερμα το σκαψιμο και οι δημοπρασιες!! ολα στο φορουμ:serious: :serious:

τελικα το θεμα χρυση λιρα στο φορουμ εγεινε σαν το περιοδικο SIGNAL στον β΄ππ.....
σκετη προπαγανδα!!

partizan44
30-04-09, 12:40
6 δικιο εχεις! εγω μπερδευτηκα επειδη ειδα 5 ημερομηνιες

βρε χρηστο μου εσκαβες ολο το βραδυ για 130 λιρες:) :) :) :)

στο δρομο να εβγαινες και να περπατεγες μεχρι την πετρουπολεως παραπανω θα εβρισκες πεταμενες!! δεν βλεπεις εχει γεμισει ο κοσμος λιρες:surprise: :surprise:

κοιτα στο φορουμ μας, εχω 10 λιρες εχω 20 λιρες εχω 2 λιρες , αλλος 1 αλλος 101..

τερμα το σκαψιμο και οι δημοπρασιες!! ολα στο φορουμ:serious: :serious:

τελικα το θεμα χρυση λιρα στο φορουμ εγεινε σαν το περιοδικο SIGNAL στον β΄ππ.....
σκετη προπαγανδα!!

Υπολογισε τωρα,130 Χ 5 νοματεοι ? :(
Εγω τα εχω πει και εχω γινει κακος για αυτη του ιδους την κάκιστη προπαγανδα περι λιρων...στο φορουμ,τωρα τηνος τα συμφεροντα εξυπηρετει δεν ξερω :) ειναι σαν την στρουθοκαμηλο που κρυβει το κεφαλι της η ανοητη νομιζωντας οτι δεν την βλεπουμε..
Η γερμανικη προπαγανδα και ειδικα ο ενορχηστρωτης ντοκτορ γκεμπελς ειναι μακραν....

morgan
30-04-09, 13:17
Υπολογισε τωρα,130 Χ 5 νοματεοι ? :(
Εγω τα εχω πει και εχω γινει κακος για αυτη του ιδους την κάκιστη προπαγανδα περι λιρων...στο φορουμ,τωρα τηνος τα συμφεροντα εξυπηρετει δεν ξερω :) ειναι σαν την στρουθοκαμηλο που κρυβει το κεφαλι της η ανοητη νομιζωντας οτι δεν την βλεπουμε..
Η γερμανικη προπαγανδα και ειδικα ο ενορχηστρωτης ντοκτορ γκεμπελς ειναι μακραν....

παντως τα δικα μου συμφεροντα οχι, που ο ανοητος καθομαι και πουλαω λιρες μεσω σαιτ δημοπρασιων,ενω ολο το παιχνιδι ειναι στο φορουμ του:)

εχω λαβει μεχρι τωρα μεχρι και 15 μυνηματα για να μου πουλησουν λιρες χρηστες του σαιτ. σε ολους απαντησα αρνητικα. δεν μπορω να καταλαβω πως ουτε ενας απο αυτους δεν σηκωσε ουτε μια δημοπρασια!! ακομα αλλοι 15 που εχουν γραψει οτι πουλανε λιρες, κανουν 2-3 ποστ και χανονται...

και τι πιο ωραιο οτι ολοι τις πουλανε σε τιμες κατω του μεταλλου!! ...μα δεν πανε στην τραπεζα να τις δωσουν....

οπως καποτε ενας makourk και ενας kokourk33 που απανταγε ο ενας στον αλλον και τελικα ηταν το ιδιο ατομο και τους ban-αρανε!

αντε να δουμε και τους υπολοιπους!:D :D

STEL2
30-04-09, 14:11
Λοιπόν παίδες, αυτά πρέπει να σταματήσουνε..

Το φόρουμ, υπάρχει μόνο για ανταλλαγή απόψεων, και ενημέρωση..., οχι για αγοραπωλησίες !

Ας το λάβει αυτό ο καθένας υπόψιν του, που μελλοντικά θα θέλει να πουλήσει

Για τις αγοραπωλησίες, υπάρχει το σάϊτ, και μόνο αυτό

morgan
30-04-09, 14:48
Λοιπόν παίδες, αυτά πρέπει να σταματήσουνε..

Το φόρουμ, υπάρχει μόνο για ανταλλαγή απόψεων, και ενημέρωση..., οχι για αγοραπωλησίες !

Ας το λάβει αυτό ο καθένας υπόψιν του, που μελλοντικά θα θέλει να πουλήσει

Για τις αγοραπωλησίες, υπάρχει το σάϊτ, και μόνο αυτό

αντε να δουμε... θα το καταλαβει κανεις αυτο??

η απο δευτερα, λογω οτι βαριουντε να ανοιγουν κωδικους σαββατοκυριακο...

θα εχουμε παλι , καποιον που βρηκε απο την γιαγια του μια χρυση λιρα συλλεκτικη και μοναδικη και ενα χρυσο δοντι σπανιο

partizan44
30-04-09, 18:46
παντως τα δικα μου συμφεροντα οχι, που ο ανοητος καθομαι και πουλαω λιρες μεσω σαιτ δημοπρασιων,ενω ολο το παιχνιδι ειναι στο φορουμ του:)

εχω λαβει μεχρι τωρα μεχρι και 15 μυνηματα για να μου πουλησουν λιρες χρηστες του σαιτ. σε ολους απαντησα αρνητικα. δεν μπορω να καταλαβω πως ουτε ενας απο αυτους δεν σηκωσε ουτε μια δημοπρασια!! ακομα αλλοι 15 που εχουν γραψει οτι πουλανε λιρες, κανουν 2-3 ποστ και χανονται...

και τι πιο ωραιο οτι ολοι τις πουλανε σε τιμες κατω του μεταλλου!! ...μα δεν πανε στην τραπεζα να τις δωσουν....

οπως καποτε ενας makourk και ενας kokourk33 που απανταγε ο ενας στον αλλον και τελικα ηταν το ιδιο ατομο και τους ban-αρανε!

αντε να δουμε και τους υπολοιπους!:D :D
Αρχισες παλι την κλαψα...μια χαρα σε βλεπω να πουλας δεν εχεις προβλημα!!
Γιατι να καταφυγεις σε τετοιες μεθοδους...και πως εισαι σιγουρος οτι ολοι αυτοι πεσαν με αλεξιπτωτο στο φορουμ για να πουλησουν τις μικρουλες τους ??και οχι για αλλο λογο..
Oταν γινονταν ολα αυτα φιλε διονυση δεν σε ειδα να βγεις και να τα πεις....
δινατε απλοχερα σε ολους τις συμβουλες σας και τις γνωσεις σας........
τωρα για καποιο παραξενο λογο αυτο το διαστημα εχουν καλμαρει οι golden boys,εχω σταματησει κι εγω βλεπεις το συμβουλες για συλλεκτες:) οι οποιοι που λετε ποσταρουν με κεφαλαια, με greeklish και κανενας web..δεν τους εβαλε χερι,εν αντιθεσει με εμενα που μου το εβαλαν γιατι ειχα κεφαλαια στον τιτλο του θεματος:rolleyes: :rolleyes:
Εσυ στον κουκουρουκου εχεις μεινει ?
Εχουμε εδω νεα φιντανια, δεν τα βλεπεις ?
Τα αλισβερισια που μου εχουν κι εμενα προταθει ειναι πολλα.

morgan
30-04-09, 19:09
Γιατι να καταφυγεις σε τετοιες μεθοδους...και πως εισαι σιγουρος οτι ολοι αυτοι πεσαν με αλεξιπτωτο στο φορουμ για να πουλησουν τις μικρουλες τους ??και οχι για αλλο λογο..
τωρα για καποιο παραξενο λογο αυτο το διαστημα εχουν καλμαρει οι golden boys,εχω σταματησει κι εγω βλεπεις το συμβουλες για συλλεκτες:) οι οποιοι που λετε ποσταρουν με κεφαλαια, με greeklish και κανενας web..δεν τους εβαλε χερι,εν αντιθεσει με εμενα που μου το εβαλαν γιατι ειχα κεφαλαια στον τιτλο του θεματος:rolleyes: :rolleyes:

φιλε χρηστο..σε καμμια περιπτωση δεν πεσαν οι αλεξιπτωτιστες στο φορουμ για να πουλησουν λιρες...δεν ειπα κατι τετοιο..ολοι ξερουμε γιατι επεσαν.αλλα δεν το λεμε

εγω προσωπικα ποτε δεν βοηθησα κανεναν μεσα στο φορουμ σχετικα με λιρες , μονο απαντησα οτι ερωτηθηκα προσωπικα απο καποια μελη οπως πχ με ρωτησε ο αναργυρος (εποπ) για ενα συγκεκριμενο θεμα

οταν ολα αυτα γινονταν εγω γελαγα...γιατι ηξερα γιατι γινονταν...
τωρα πλεον ξερουν οι περισσοτεροι...!

δεν χρειαζοταν να μιλησω τοτε, μιλαγα κατευθειαν με αυτους που ηθελα να τα πω... ποτε δεν ημουν ουτε θα γινω ρομπεν των λιρων... εεε των φορουμ...εεε των δασων ηθελα να πω.:bigsmile::bigsmile:

τι με περασες βαγγελακη χαχαχα:):):)

partizan44
30-04-09, 19:14
φιλε χρηστο..σε καμμια περιπτωση δεν πεσαν οι αλεξιπτωτιστες στο φορουμ για να πουλησουν λιρες...δεν ειπα κατι τετοιο..ολοι ξερουμε γιατι επεσαν.αλλα δεν το λεμε

εγω προσωπικα ποτε δεν βοηθησα κανεναν μεσα στο φορουμ σχετικα με λιρες , μονο απαντησα οτι ερωτηθηκα προσωπικα απο καποια μελη οπως πχ με ρωτησε ο αναργυρος (εποπ) για ενα συγκεκριμενο θεμα

οταν ολα αυτα γινονταν εγω γελαγα...γιατι ηξερα γιατι γινονταν...
τωρα πλεον ξερουν οι περισσοτεροι...!

δεν χρειαζοταν να μιλησω τοτε, μιλαγα κατευθειαν με αυτους που ηθελα να τα πω... ποτε δεν ημουν ουτε θα γινω ρομπεν των λιρων... εεε των φορουμ...εεε των δασων ηθελα να πω.:bigsmile::bigsmile:

τι με περασες βαγγελακη χαχαχα:):):)

Εμας μας αφησες απ εξω....δεν μας ενημερωσες :cool:

morgan
30-04-09, 19:18
Εμας μας αφησες απ εξω....δεν μας ενημερωσες :cool:

εσυ εισαι μεγαλη γατα για να σε ενημερωσω εγω! παρτιζανος το λεει και το ονομα σου!! ασε που εχεις και τον sniper τον λαονικο απο διπλα! δεν χρειαζεσαι την ενημερωση μου:):):)

partizan44
30-04-09, 19:25
εσυ εισαι μεγαλη γατα για να σε ενημερωσω εγω! παρτιζανος το λεει και το ονομα σου!! ασε που εχεις και τον sniper τον λαονικο απο διπλα! δεν χρειαζεσαι την ενημερωση μου:):):)

Εχεις δικιο...λοιπων καλα να ειμαστε, ορθιοι:cool: και δυνατοι.....αντε και καλες πωλησεις να εχουμε..

epop
01-05-09, 00:53

Golden boys!
Ωραιο! Για ποιους αραγε χτυπαει η καμπανα?

giorgos5354
04-05-09, 21:14
γεια σας γιωργος απο ηρακλειο.εχω λυρες ημερωμηνιας απο 1855-1930.θα ηθελα να μαθω τι αξια, η τι συλεκτικη αξια μπορη να εχουν? γιατι εχω σκοπω να τις πουλησω......

deleted_member
04-05-09, 21:18
Καλησπερα Γιωργο απο το Ηρακλειο :) Αν ανατρεξεις προς τα πισω ολα τα θεματα που ασχολουντε με της Λιρες θα παρεις αρκετες απαντησεις σε οτι ερωτηματα μπορει να εχεις..... δεν χρειαζετε να τα λεμε ξανα και ξανα:)

partizan44
04-05-09, 21:36
γεια σας γιωργος απο ηρακλειο.εχω λυρες ημερωμηνιας απο 1855-1930.θα ηθελα να μαθω τι αξια, η τι συλεκτικη αξια μπορη να εχουν? γιατι εχω σκοπω να τις πουλησω......

Ποσες εχεις φιλε μου ειναι αρκετες ?στο λεω αυτο γιατι ενδιαφερωμαι σοβαρα για αυτες τις χρονολογιες που εχεις,και αν ειναι ευκολο καμια φωτο να της ελεγξω....:serious:

epop
04-05-09, 21:58
Βλεπω επενδυσεις σε χρυσο! Ωραιος!
΄Η θελεις να γινεις ο ρομπεν των λιρων?
Εγω παντως σου παραχαρω ευχαριστως την θεση μου!
Γιωργο εσυ?

giorgos5354
04-05-09, 22:05
καλησπερα εχω 20 τεμαχια απο 1855-1870-1878-1872-1885-1873-1878-1891-1900-1890-1897-1891-1906-1910-1903-1904-1905-1917-1914-1915

partizan44
04-05-09, 22:30
καλησπερα εχω 20 τεμαχια απο 1855-1870-1878-1872-1885-1873-1878-1891-1900-1890-1897-1891-1906-1910-1903-1904-1905-1917-1914-1915

Σας αποστελω το email μου ωστε αν σας ειναι ευκολο να μου στειλετε φωτο,και περισσοτερες πληροφοριες,το ποσο, αλλα και τροπο πληρωμης...
Με ενδιαφερουν ολες αυτες οι ημερομηνιες..του 1930 δεν βλεπω μονο

deleted_member
04-05-09, 22:46
Βλεπω επενδυσεις σε χρυσο! Ωραιος!
΄Η θελεις να γινεις ο ρομπεν των λιρων?
Εγω παντως σου παραχαρω ευχαριστως την θεση μου!
Γιωργο εσυ?

Οχι δεν παραχωρω την σειρα μου!!Εγω τον ειδα πρωτος:p !!Φιλε για αυτα τα κομματια δινω 3000 ευρω με την προυποθεση οτι δεν εχει μεσα ανατυπωσεις ιταλιας ή Λιβανου!!Αν ο Χρηστος δινει περισσοτερα σηκωνω τα χερια ψηλα και παραδιδομε στους <εχοντες και κατεχοντες> εγω περναω κριση με την δουλεια και τα λεφτα μου στερευουν:bored:

partizan44
04-05-09, 22:50
Οχι δεν παραχωρω την σειρα μου!!Εγω τον ειδα πρωτος:p !!Φιλε για αυτα τα κομματια δινω 3000 ευρω με την προυποθεση οτι δεν εχει μεσα ανατυπωσεις ιταλιας ή Λιβανου!!Αν ο Χρηστος δινει περισσοτερα σηκωνω τα χερια ψηλα και παραδιδομε στους <εχοντες και κατεχοντες> εγω περναω κριση με την δουλεια και τα λεφτα μου στερευουν:bored:

3000 + 1

deleted_member
04-05-09, 22:52
epop εχεις να μου δανεισεις δυο ευρω???

partizan44
04-05-09, 23:00
Ωραια περασαμε και σημερα ετσι ? αντε να παμε να τσιμπισουμε κατι να πιουμε και το κρασακι μας με τη συντροφισα, που αρχισε να φωναζει :kissu:
Αυριο παλι

epop
05-05-09, 01:23
1! 2! 3!
Kατοχυρωθηκε στον παρτιζαν!

partizan44
05-05-09, 21:37
1! 2! 3!
Kατοχυρωθηκε στον παρτιζαν!

Next please !

asmanis
04-09-09, 18:37
paidia exw 3s lires - mia tou 1853 i alli 1899 kai i teleutaia 1978...an kserei kapios timi giautes .. euxaristw

asmanis
04-09-09, 18:38
paidia exw 3s lires tou 1853 1899 kai 1976 an 3erei kapios times m leei plz!